Пушите ли в тоалетната?

  • 2 069
  • 53
Пушите ли в тоалетната?
Ами това ми е въпросът. Темата ми е провокирана от това, че в момента цялото ми жилище мирише на цигари след като съседа над нас посети тоалетната си.
Не искам да коментирам дали е редно или не и да накърнявам правата на пушачите. Просто ми е интересно, такава ли е практиката или само на мен ми се е паднал такъв съсед.
За протокола и двамата с мъжа ми сме непушачи и дори и гостите ни се съобразяват с нас и с това, че имаме две малки деца и пушат или на терасата или изкарват известно време без цигари.
Виж целия пост
# 1
Аз не, но доста мъже го правят с улеснителни цели за процеса предполагам...
Виж целия пост
# 2
Не. В къщи пуша само на прозореца или на абсорбатора.
Виж целия пост
# 3
Не. Само на вън.
Виж целия пост
# 4
Предпочитам след посещение на съседа в тоалетната , да се умирише на цигара, отколкото на прокиснал боб.
И как от тоалетната на съседа мирише у вас newsm78
Виж целия пост
# 5
Скоро направихме ремонт на тоалетната и обособихме рафтче специално за пепелника. Тоалетната ни обаче има вентилация и въобще не мирише на цигари. Аз обаче точно като приключи ремонта забременях и неможах да изпробвам кеф ли е да се пуши в тоалетната.
Виж целия пост
# 6
Само в спалнята и детската не пуша. Но пък те са с балкони и комшийката от долу пуши на балконите и всичко се качва в нас.
Виж целия пост
# 7
Ако отдушника няма капак, всякакви миризми се разнасят.
Виж целия пост
# 8
Разбира се, че пуша в тоалетната.
Виж целия пост
# 9
Не пуша в тоалетната. И вестник/книга не чета. Влизам по предназначение и не обичам да се задържам излишно.
Пушач съм, но пуша само на открити пространства (тераса, паркове, на кафе) - най-противно ми е да се пуши в кола, асансьор и други малки помещения - умирисва се много гадно  Sick Вярно, че  е въпрос на вентилация, но винаги се усеща.

Виж целия пост
# 10
Разбира се, че пуша в тоалетната.
Против скука може би? newsm78 hahaha
Виж целия пост
# 11
Скоро направихме ремонт на тоалетната и обособихме рафтче специално за пепелника.
  Thinking Shocked #Crazy


Живеем в къща. Имаме две тоалетни - вътрешна и външна. Не пуша в никоя от тях. И аз като Тайна
Само в спалнята и детската не пуша.
Виж целия пост
# 12
Разбира се, че пуша в тоалетната.
Против скука може би? newsm78 hahaha
Не. Един ужасно стар навик
Виж целия пост
# 13
Вкъщи се пуши само на терасата
Виж целия пост
# 14
Да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия