Колко страници четете от дълги теми

  • 1 204
  • 25
Да кажем някоя тема става 10 стр. Колко от тези страници прочитате, всичко ли четете или търсите постинги на определени хора. Имам чувството че дългите теми трябва да се заключват да кажем като стигнат 10-тина стр. Никой не си прави труда да чете толкова страници. Най-много да се прочетат първата и последната и най-често се дава мнение което вече е било написано на 4 стр. да кажем. Да не говорим пък че след 3 стр. вече нищо ново не може да се каже по тази тема и започват или повторения или заяждания или вездесъщия чат. Кому е нужно това. Всяка тема след 4 стр. се изражда. Посочете ми една която е издържала повече от 4 стр. и не се е изродила в чат или персонални заяждания.
Виж целия пост
# 1
Ако темата е интересна, започвам с ентусиазъм да я чета и като видя чат-а на третия, петия постинг и изобщо не я чета по-нататък, даже ми се изпарява желанието да пиша по нея, щото едва ли някой си спомня какво се дискутира.
Теми от 5-6 стр. съм изчитала само в Литературния клуб, ако ме е нямало известно време и наваксвам.
Там с чиста съвест мога да кажа,че няма спам.
А и в темата за стихове, но там търся вече постингите на определени потребители.
Виж целия пост
# 2
Обикновено 1 и последната.
Виж целия пост
# 3
Зависи от темата, но по принцип чета подробно, за да не се изказвам неподготвена (макар, че е практика тук).
Иначе ако наистина ме интересува - чета и поредица от теми, пак подробно, водя си записки и чак тогава, ако не съм разбрала нещо - питам ( за "Тайната на дългата и гъста коса" прочетох първоначално 5-6 теми по почти 30 стр. - отне ми почти седмица ooooh!).
Виж целия пост
# 4
Ако искам да пиша по темата или съм я пуснала аз - чета всичко. И виждам колко много хора пишат без да са прочели.
Иначе - по диагонал, и само ако ми е интересно.
Виж целия пост
# 5
Банално, но зависи от темата естествено, понякога започвам с последната страница и ако ми стане интересно връщам много по-назад.
Понякога дадена тема чета продиктувана от интерес към определен/и  потребител/и.
Виж целия пост
# 6
Ако темата търпи развитие я чета цялата. Ако в нея само се изброява или назовава нещо , не.
Виж целия пост
# 7
Ако участвам в темата - чета наред. Ако се включа късно - ако е под 5-6 страници и ми е интересна, я изчитам. Ако не - първите две и последните две чета - те обикновено ориентират.
Ако са отчетни - не чета грам.
Виж целия пост
# 8
Ако участвам в темата - чета наред. Ако се включа късно - ако е под 5-6 страници и ми е интересна, я изчитам. Ако не - първите две и последните две чета - те обикновено ориентират.
Ако са отчетни - не чета грам.

След Бу нямам какво да добавя.

Виж целия пост
# 9
Тактиката на Бу. С тази разлика, че аз все пак минавам и междинните страници. Е, скролвом, ама все пак минавам.
Виж целия пост
# 10
Чета по диагонала- избирателно, но напоследък дори и това не мога да си причиня Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Зависи колко ми е интересна темата. Grinning
Виж целия пост
# 12
Аз съм чукча-читатель.  bowuu
Чета всичко наред. Ако ми е интересна темата, де. Ако ми стане скучно, не влизам повече. Ако заглавието не ме грабне - също не отварям тема, а такива май са повечето.
Казах ли, че има и форуми, в които никога не съм влизала, камо ли да чета?  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
търсите постинги на определени хора.
Обикновено не отварям вси4ки теми наред, а каквото ми е интересно, така 4е 4ета цялата тема.
Ако все пак темата е прекалено дълга или изродена от спам, тогава търся постингите на определени хора и 4ета само тях.
Виж целия пост
# 14
Ако заглавието не ме грабне- николко.
Ако ми привлече вниманието- чета я , но само при условие, че не е изписано повече от 2стр.
Ако съм писала по темата - последната страница само.
А иначе теми по 200стр, та макар и спам.... #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия