маникюр

  • 743
  • 13
здравейте, подариха ми ел. комплект за маникюр, но няма упътване и не знам коя приставка за какво ер някой може ли да ми помогне
Виж целия пост
# 1
чеСтита придобивка!И аз отдавна искам такъв...може ли да пуснеш снимка?
Виж целия пост
# 2
има го в един сайт но не знам дали е редно да го спомена тук
Виж целия пост
# 3
Не мисля,че е проблем Sunglasses
Виж целия пост
# 4
get.bg, i e samo 19 lv
Виж целия пост
# 5
ne se sestam konusite za kakvo sa
Виж целия пост
# 6
Бях решила да го взимам, но се отказах, защото и аз не знам за какво са му частите...дали има смисъл newsm78
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_433&products_id=21006
Виж целия пост
# 7
Никакво указание ли няма?
Много странно... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
указание няма, но понеже съм и на работа , обикалям съседните офиси по кокетките , за да разбера нещо
Виж целия пост
# 9
четири са пилите, една е за полиранер но останалите
Виж целия пост
# 10
никой ли не може да ми каже нищо
Виж целия пост
# 11
Мила,и аз нищо не мога да ти кажа Tired Има магазин на тази фирма в Плевен и мислях да си го купувам този комплект.Но така и не го взех понеже не знаех колко е читав Rolling Eyes
Попитай в ето тази тема,тя е само за маникюр и в нея пишат доста жени,които се занимават професионално и непрофесионално с маникюр.Предполагам,че ще могат да ти отговорят Peace
Виж целия пост
# 12
е, вече знам, конусите  са за оформяне на маникюра и комплекта е добър, ползвам го вече месец
Виж целия пост
# 13
Аз имам същия от повече от година. Взех си го от каталога на Avon. И аз тъй се чудих кое за какво е, но с пробване и налучкване горе - долу се ориентрах. На моя само пишеше, че има еди какви си пили, но не и коя за какво е. Внимавай само с полирането, пише да не се прави по повече от 15 секунди на нокът.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия