къде да уча

  • 649
  • 4
Имам нужда от помощ! живея в Пловдив! Редовна студентка съм втора година! Закъсах с изпитите! Знаете ли университети, които имат изнесено обучение в Пловдив, в които ангажираността ми да не е ежедневна, а по-малка. Следвам компютърни системи, но в института ми няма задочно обучение. Мога ли да се прехвърля в нещо подобно, съгласна съм и на икономика!
Виж целия пост
# 1
 #Silly Това пък какво беше ?
Сесията не трябва ли да е да ти е приключила вече?  newsm78
И какво, не успя да си вземеш всички изпити ли? Колко остави за септември ? Налягай си парцалите и  smile3529. Все пак две години си оставила в този институт.
Ако виждаш, че нямаш шанс да завършиш тази специалност- отговор на въпроса ти ще ти дадат от института.
А, има и още един вариант - по книжарниците продават справочници за кандидат студенти (с много подробна информация). Но за тази година май си закъсняла Thinking
Виж целия пост
# 2
Силвена, не се притеснявай. Напъни се малко и ще ги вземеш. Аз изпитвах подобно безпокойство, но в първи курс(завършила съм и аз в Пловдив - ПУ). Справих се, с много труд и малко късмет и видях, че не е толкова страшно. Предполагам, че математиките са ти се видели страшни, но има изход. Щом си решила с това да се занимаваш, ще трябва и това препятствие да преодолееш. Не се отказвай толкова бързо.
Успех!
Виж целия пост
# 3
Най-добре е в Силистра.
Виж целия пост
# 4
 Shocked
Извинявай, но ме изуми. Ти въобще знаеш ли какво искаш да учиш?!
От компютърни системи до икономика....Има огромна разлика. По-добре първо помисли какво искаш да правиш след това, когато завършиш. И след това се захващай да мислиш какво и как да се прехвърляш.
НБУ имат дистанционно обучение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия