Колко мляко може да пие на 1,8 г?

  • 443
  • 5
Малко тъп въпрос, но да попитам. От около 1 месец моето дете пие доста мляко през деня. Стига до около 800 мл. Особено след като легна един стомашно-чревен вирус. След оздравяването иска да пие сутрин, следобед и вечер мляко. Давам и Нестле Джуниър. Кисело мляко само от време на време, че нямам много доверие на магазините колко дълго е стояло във витрината и при какви условия е съхранявано. И честно казано, се радвах, че пие мляко.
Иначе се храни нормално. Сутрин закусва, обяд, вечеря. Яде и плодове и зеленчуци. Не много, но все пак е нещо.
А днес една от майките в парка, в който се събираме, ми каза, че не било добре детето да пие по толкова много мляко дневно. Добре, ама защо?
Виж целия пост
# 1
Под 1 литър е нормално.
Виж целия пост
# 2
Колкото иска, явно има нужда. Никол разумно е определила количеството  Peace
Виж целия пост
# 3
Моят син също пие сутрин, обед и вече Нестле Джуниър. Особено пък сега в тия жеги нищо друго не иска освен това.
Може би е имала впредвид прясно мляко.
Виж целия пост
# 4
Ами и моята взе да пие през 5мин ,не знам от горещините ли е ,но не иска да се храни и само се налива с това мляко
Виж целия пост
# 5
И моят син като е много горещо предпочита мляко,също давам Нестле Джуниър.Не изпива чак такова количество като твоето дете,но не мисля ,че и ти има за какво да се притесняваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия