Каква е диетата на Венета Райкова и Тишо?

  • 3 331
  • 12
В един вестник четох интервю на Тишо. Там споменава, че с Венета са си пращали кръв в Холандия, за да им направят диета на позволени и забранени храни. Имате ли повече инфо?

Навреметов  Огледала имаше такава реклама. Звънях на телефона изписан на екрана и ми казаха цена от 1000 лв. ( или нещо от сорта).
Някой знае ли нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 1
Според мен В Райкова трябва да прави диета за захранване Sick
Виж целия пост
# 2
А според мен има нужда да не слабее повече. така е перфектна.
Виж целия пост
# 3
Според мен В Райкова трябва да прави диета за захранване Sick
И аз така мисля, видях я скоро на живо, по телевизията не си личи много, но направо си прилича на анорексичка ooooh!, грам мускулче няма по нея, толкова много не е на хубаво.
Виж целия пост
# 4
Коя е венета райкова?
 Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 5
Мисля че точно в този подфорум имаше тема за тези изследвания, но не помня точното заглавие. Опитай да се разровиш, може да я намериш.
Виж целия пост
# 6
Да, имаше тема за тези изследвания, която обаче до никъде не стигна с информацията-освен, че е много скъпо. Не се включи никой, който си ги е правил. Не знам Мамица ти откъде си, но съвсем скоро разбрах, че тези изследвания ги правят вече в София, Варна и Бургас. Знам и името на лабораторията, ако искаш ще ти пиша на лични (незнам дали не се счита за реклама). За цената ми казаха 350-400 лв. Но това не съм го проверила, в сайта на лабораторията нищо не се споменава за тези изследвания, но са от много скоро. В козметичния салон, където ходя на масажи идва една клиентка с добри фин. възможности, която си беше наумила (след неумоверени безрезултатни ограничения в храненето) да си прави тези изследвания, като кръвта са дава в София, а се изпраща в лаборатория в Лондон при цена 1350 лв. Именно тя е споделила с масажистката, че ги правят отскоро в Бургас на съвсем прилична цена. Тъй като не е много спешно при мен, смятам да се реша на това изследване, след като разбера как е минало при нея.
Виж целия пост
# 7
Тези изследвания за момента се правят само в една фирма в България ... фирмата е Nutron  , цената е 1350 лв . Плаща се на две вноски , първата когато ти вземат кръвта и втората , когато ти дадат резултатите .
Аз се интересувах преди време и съм проучила ... къде ли не звъняха с кой ли не говорих .
Другите изследвания , които се правят на доста по ниски цени въобще нямат нищо общо с този тест . Пак са кръвни , но да кажем , че са леко под въпрос .
А като ще дадеш толкова пари поне ги дай за оригинала , който се прави в Холандска лабопатория и се тестват над 200 храни , изготвят ти три листа с групи храни .
Първият е зелен , това са храните които може да хапваш без никакви притеснения , вторият лист е червен - храни , които трябва да не употребяваш и трети лист с храни , които може да хапваш , но рядко .
От самата фирма ми обясниха каква е разликата .

Моя позната си направи въпросния тест , освен , че свали около 30 кг без никакви усилия , установи , че забележете дебелее от ябълки  Joy - а тя цял живот пази диети все на ябълки и се чуди защо не сваля .
Отеделно приема само на храните от зеления списък по някакъв начин подобрява здравословното състояние .
Венета е направила теста , не защото иска да отслабне , а точно заради здравословни проблеми .
Сподели , че когато го е спазвала мигрената и още други неща са изчезнали .

Аз в един момент бях решила да се подложа на теста , после се замислих дали ми се дават толкова пари ... и си останах само с мисленето .
Сега отново ме подсетихте .
Виж целия пост
# 8
То на Тишо много му личи , че е на диета. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
Съгласна съм за свалянето...една моя позната направи кръвните тестове- за нея, мъжа и и детенцето...обаче каза, че е много доволна...не винаги става въпрос за отслабване, а и за здравето...Това са храни ,които се усвояват лесно и разни такива...

На всички ни по различен начин ни работят жлезите...и те също имат много общо с обработката на хормоните и т.н. и изобщо доста са свързани нещата...на нея пък и казаха, че пълнее от кафе и още нещо много 'здравословно' според дебелите книги...(ама го забравих)...и...така
И аз само се замислям и все с мисленето си оставам...ама никак не е лошо...аз от три години минимум 2 пъти в годината давам по 200 лева за масажи...някой дават и по много повече...като го сметнеш - никак не е скъпо.

В крайна сметка винаги ще искаме да изглеждаме добре...и слаби...пък тя кръвта не се променя Simple Smile
Виж целия пост
# 10
В крайна сметка винаги ще искаме да изглеждаме добре...и слаби...пък тя кръвта не се променя Simple Smile


Да те коригирам ... резултатите от теста не са за вечни времена .
Базира се на хормоналното ти състояние в момента , това хормонолно състояние може да се промени много след една бременност , болест , лекарства и въобще напредване на годините .
Теста важи за период от около 3 - 4 год , после трябва да се направи отново .
Това е и една от причините доста дас е замисля дали искам да го направя .
За моя случай може и да е подходящ - ще сваля излишните кила по лесно  .  Laughing
Виж целия пост
# 11
  Заповядайте!
 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=93027.msg1627174;topicseen#msg1627174


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191042.msg3992198;topicseen#msg3992198
Виж целия пост
# 12
http://life.dir.bg/2007/08/03/news1958599.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия