Прощава ли алкохола на някой?

  • 4 054
  • 53
Предполагам всички знаят случаи на хора,започнали да пият..............и как това коренно ги променя,влачи ги надолу........пропадат.........

Една случка днес ме накара да се замисля,дали алкохола си избира жертвите и прощава ли на някой Thinking Thinking Thinking Има ли спасение от него, и защо обикновено алкохолиците не разбират ,че са такива Thinking Thinking
Виж целия пост
# 1
Имам много близък познат, който, мисля, вече се е вписал в тази категория. Има нешастен брак и точно си "дави" мъката в спиртните питиета. Той, обаче, е от този тип, дето и 100 грама ги свалят на земята, почват да изпадат в самосъжаления, самобвинения, обвинения към другите....и така.
Мъж+слабохарактерен е много лоша комбинация.
Виж целия пост
# 2
Има ли спасение от него, и защо обикновено алкохолиците не разбират ,че са такива Thinking Thinking

Отговорът до известна степен се съдържа във въпроса ти.
Наистина не го осъзнават. А докато не го направят, измъкване няма.
За съжаление познавам няколко, по мое мнение, алкохолици.
Винаги имат обяснение за състоянието си, и то никога не е свързано със зависимост от алкохола.

Виж целия пост
# 3
Не, не прощава! Съгласна с Ню- алкохол+слаб характер е= на трагедия...
Виж целия пост
# 4
Не прощава за съжаление - пиенето е до гроб.
Много малко хора са успели да се преборят с тази зависимост, трябва силна воля, силна психика и много, много близки заинтересувани да помогнат хора.
Виж целия пост
# 5
Не, не прощава! Съгласна с Ню- алкохол+слаб характер е= на трагедия...
Аз съм Жози, бе, сиренцето Жози, що ме обиждаш на Ню? Mr. Green

Виж целия пост
# 6
Разликата м/у човек, пиещ алкохол и алкохолик е огромна, във втория случай не прощава.
Виж целия пост
# 7
А кое е онова нещо,което прави смиреният ина4е 4ове4ец,след няколко чашки - агресивен,побийник,нападателен newsm78 :
Виж целия пост
# 8
развързания език и изкривената, нетрезва преценка на нещата
Виж целия пост
# 9
А кое е онова нещо,което прави смиреният ина4е 4ове4ец,след няколко чашки - агресивен,побийник,нападателен newsm78 :

... а агресивният- кротък и поспалив  Laughing
Виж целия пост
# 10
Алкохолът в по-големи количества не прощава.
Но има и друга приказка: "Пияният и Господ го пази!"
Пийването  на алкохол е едно, а напиването и алкохолизмът са съвсем друго нещо, според мен, де. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Преди години изпратих приятел,
беше надут от цироза, много плаках.
Провали се. Семейство, кариера...
Виж целия пост
# 12
 Confused Прости - на дядо ми. Алкохолик цял живот - на 74 години в момента, със 100 операции и проблеми, но здрав, много яко копеле. И детето ми гледа даже, никакви последствия няма.

Ще поживее още дълго, сигурна съм - няма такъв организъм.

Обичам го, все пак.  Hug
Виж целия пост
# 13
Confused Прости - на дядо ми. Алкохолик цял живот - на 74 години в момента, със 100 операции и проблеми, но здрав, много яко копеле. И детето ми гледа даже, никакви последствия няма.

Ще поживее още дълго, сигурна съм - няма такъв организъм.

Обичам го, все пак.  Hug

А не те ли е страх да оставяш детето ,при положение 4е  е такъв Thinking
Виж целия пост
# 14
Не не, той вече не е, спря отдавна, в момента пие само на повод и по-малко - пък и там е и баба ми.
Исках да кажа "бивш"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия