безсъние при бременни

  • 1 367
  • 21
здравейте момичета! имам въпрос -имате ли проблеми със съня и как ги решавате. в момента съм в 32г.с. и безсънието много ме мори. моля помогнете със съвети.
Виж целия пост
# 1
Мореше ме-заради корема,гледах телевизия,така заспивах.После пак ме мореше безсъние,ама вече заради бебето.
Виж целия пост
# 2
да, мори ме. като усетя, че не ми се спи ставам, вместо да се въртя в леглото. вися в нета, чета, докато се уморя и ми се приспи. на другия ден гледам като трактор. от както съм в болнични през деня си полягам и по-добре спя, отколкото вечер.
Виж целия пост
# 3
Като бях бременна през деня спях, а през нощта гледах телевизия. Нормално за бременни да не им се спи. Измисли си занимание, което не пречи на другите да спят и нямаш проблеми.
Виж целия пост
# 4
Аз не страдах от такова нещо. Даже напротив, постоянно спях...

Какво да те посъветвам? Аз по принцип пред телевизора най-лесно заспивам, особено, ако преди това съм си похапнала Laughing пробвай, пък дано стане. Трябва да почиваш сега, за да имаш сили за после. ooooh!
Виж целия пост
# 5
Безсъние ме мореше последните два месеца ,като вампир бях станала  CrazyБолки в краката ,киселини ,обикалях по стаи и тераси по цели вечери ,през деня подремвах по малко .Като родиш ще страдаш от безсъние и така .Сега си намери хоби ,четиво и се наслаждавай на твоето време .Аз по време на бременност лудвам на тема гоблени и рисуване ,след раждане всичко зарязвам .
Виж целия пост
# 6
няма спасение  Tired
И с 2-те ми деца, от мига на забременяването, до края, до самото раждане страдах от безсъние  Tired. Въртях се кат' пумпал в леглото по цели нощи. После през деня опитвах да спя, също без резултат.
Стискаш зъбки и търпиш. На финала си.
Виж целия пост
# 7
Почти не спях по време на бременността. Мъжът ми не спря да се учудва на среднощните ми изпълнения. В 3.00 сутринта следях 2 серийни филма по един от каналите, ставах примерно в 5.00 и започвах да готвя, да чистя...Учудващо за мен и за околните беше, че дори да не съм спала през нощта, на другия ден пак не ми се спеше! А имам познати, които се оплакваха, че постоянно им се спи! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
и аз питах преди време, но няма спасение Sad
от една седмица съм се и подула цялата Mr. Green
не мисли за режим, ако нямаш много задължения си почивай и спи когато можеш. че после няма....
и аз имам седмица-две и после, живи и здрави, всичко ще е по час. Laughing
Виж целия пост
# 9
  И аз съм така Sad. Като легна към 12ч. поне до 3 ч. се въртя като шило в леглото. Това може би е за да добием тренинг за след като се родят бебчетата ни, защото тогава и да искаш да спиш няма да можеш(поне така бях със сина ми).
Виж целия пост
# 10
Аз за сега нямам такива проблеми, даже спя повече, отколкото преди.
Виж целия пост
# 11
Първите месеци на бременосттта където седнех и заспивах.
Последните 2 месеца не можех да спя! Реших въпроса с повече възглавници  newsm47
Слагах една под главата, една прегръщах и още една между краката. Можех да спя само така и обърната на ляво (лекарят препоръчва да се спи на ляво, защото в последните месеци от бремеността, при спане по гръб или по-скоро надясно се притискало нещо и се затруднявало кръвообръщението към плода). Заспивах трудно, но сутрих си поспивах повечко.
Малко ти остава, наслаждавай се на всяка минута сън, че после НЯМА  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Първите месеци постоянно ми се спеше, но сега вече не е така  Tired Будя се, спя като в просъница. Но това си е нормално за тови етап и май няма спасение за жалост. Tired
Виж целия пост
# 13
много ви благодаря за отговорите и съветите. явно е нормално  за нашето състяние. ще трябва по някакъв начин да го изтърпим и да чакаме бебоците да се появят на бял свят.
Виж целия пост
# 14
Аз не страдах от такова нещо. Даже напротив, постоянно спях...

Какво да те посъветвам? Аз по принцип пред телевизора най-лесно заспивам, особено, ако преди това съм си похапнала Laughing пробвай, пък дано стане. Трябва да почиваш сега, за да имаш сили за после. ooooh!


И аз така  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия