Какво ще стане ако намерите презерватив....

  • 5 308
  • 92

Анкета

Какво ще стане ако намерите презерватив в джоба на съпруга си?

Опции:

Уточнение за презерватива - вие като правите секс с мъжа си не ползвате презерватив от няколко години по негово настояване защото сте си сложила спирала. Т.е. у вас никога не са се купували презервативи, но вие все пак намирате в него един....
Виж целия пост
# 1
Моят отговор липсва!  Crossing Arms
Дупча го незабележимо с игла и го връщам на мястото.  Whistling
 tooth
Виж целия пост
# 2
Ще ми стане драго и приятно. Милото си мисли за мен като ходи по чуждо и ме пази от болести като ползва редовно презерватив. Ето това е мъж на място...

 Wink
Виж целия пост
# 3
ще го прибера за собствени цели.
Виж целия пост
# 4
Ще ми стане драго и приятно. Милото си мисли за мен като ходи по чуждо и ме пази от болести като ползва редовно презерватив. Ето това е мъж на място...
Това е и моят отговор.
Съвсем сериозно.
Виж целия пост
# 5
Че то и аз съм го писала сериозно!
Виж целия пост
# 6
Ние използваме презервативи и няма да се учудя чак толкова, ако намеря такъв в него... Макар че ще ми бъде подозрително, защото обикновено стоят в мен. Обаче, ако трябва да си представя какво бих направила... Ама хич няма да му се зарадвам, мислел за мен като ходи почужди... Ама много сте либерални тука, бре  Flutter
Сигурно ще оставя презерватива на мястото му и ще гледам кога ще изчзне.. Пък после ще му мисля  Whistling

П.П. Како Сийке, нали си гледала по филмите как хората намират пред вратите си бебета в кошници... Да не те зарадват и теб   Joy
Виж целия пост
# 7
Моят отговор е:
"Оставям го и не му обръщам повече внимание. Аз винаги имам в чантата два перезрватива на принципа че "Истинския мъж винаги носи един презерватив в себе си, а истинската жена - два"
Виж целия пост
# 8
Втора опция.  

И трета, дано на него не му хрумне да играе с иглата Laughing
Виж целия пост
# 9
Първа опция  Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Моят отговор липсва!  Crossing Arms
Дупча го незабележимо с игла и го връщам на мястото.  Whistling
 tooth

Подкрепям  Peace
Виж целия пост
# 11
Втора опция Peace
Виж целия пост
# 12
Ще му запиша серийния номер и ще го върна на мястото му и ще се правя че не съм го видяла. Тайно ще следя кога ще изчезне и тогава ..... малей тогава да му мисли...
И ще го снимам с добра резолюция, за да няма оправдания после: "ти си сънувала" Ако можех и пръстови отпечатъци да взема, за да не ме обвини, че съм му го подхвърлила нарочно, би било добре  Thinking
Виж целия пост
# 13
Това е най-готината анкета, с най-готини варианти за отговори!
Виж целия пост
# 14
Моят отговор липсва!  Crossing Arms
Дупча го незабележимо с игла и го връщам на мястото.  Whistling
 tooth

Да, да, дупчи го, пък после някоя да не ти звънне на вратата и да носи на мъжа ти кошничка с бебе hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия