Въпрос за каланетиката?

  • 987
  • 6
Дали се отслабва от каланетиката.Добре ли влияе на фигурата?Моля ако някой знае или е ходил на каланетика да ми каже.
Виж целия пост
# 1
Всеки спорт помага да се отслабне. Но ако не е съчетан с подходящ хранителен режим, трудно може да стане.
Отслабването е резултат от приемането на по-малко калории (от режима зависи), отколкото горите (зависи от спорта).
А каланетиката, стига да се води професионално влияе много добре на фигурата - работи се за отделни мускули по проблемните зони на тялото (корем, крака, седалище). Оформя добре тялото, прибира излишните стърчащи неща. Освен това е много добър начин да разтовариш от емоционалния или умствен стрес.
Приятни тренировки
Виж целия пост
# 2
Каланетиката е вълшебна гимнастика!  На мен ми влияе тонизиращо, а резултатите ако човек е постоянен са невероятни. Не само за сваляне, но и за стягане казвам го от опит Peace

Ето и допълнителна инфо: Каланетика!
Виж целия пост
# 3
...Дали се отслабва от каланетиката.Добре ли влияе на фигурата?...
Фенко, след професионалното мнение на Полинбг, а и след линка cantariny е трудно да се каже нещо допълнително, но и аз съм доволна от каланетиката/ стречинга, ако я комбинираш и с правилното хранене и малко аеробика резултатите скоро ще са налице- тонизира, оформя, дава самочуствие. Успех и приятни спортни тренировки!
Виж целия пост
# 4
аеробиката комбинирано с каланетика оформя много барзо тялото и пребира всичко излишно
Виж целия пост
# 5
Подкрепям всичко, написано до тук. Аз съм си купила книга с вечерния и сутрешния комплекс и ги правя вкъщи. Когато съм постоянна - резултатите са налице: тялото се оформя и стяга, чувствам се и ставам по-гъвкава и лека. И е много разтоварваща като цяло.
Виж целия пост
# 6
.....Аз съм си купила книга с вечерния и сутрешния комплекс....

На кое издателство е книгата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия