хотел, предлагащ услега датегледачка

  • 1 123
  • 10
Момичета, искаме да отидем за седмица някъде, но искам хотела задължително да има детегледачки, за да може да оставяме големия при нея. Ако се сетите нещо - в БГ или Гърция - свиркайте, моля!
Нямаме претенции море или планина
Виж целия пост
# 1
 Хотел Рич-Велинград,но цената е доста солена -7 лв на час. Sick
Виж целия пост
# 2
Леле...верно ли? Shocked
Виж целия пост
# 3

 М даааа,ние искахме да се възползваме,ама цената ми се видя безобразно висока и се отказах. Naughty
Виж целия пост
# 4
не са добре тези хора! Имаш ли други варианти
Виж целия пост
# 5
 За съжаление не съм обръщала внимание на друго място. Sad
Виж целия пост
# 6
Иберостар-ите в Несебър
Ифа палас - пак там
Двореца  Велинград
Емералд Равда
Белла Виста Синеморец
Виа Траяна Беклемето
Лилия Зл.пясъци

тези зная аз.всичките са 4 и 5 звезди, но тази услуга се предлага най-вече от такива хотели
Виж целия пост
# 7
В Гранд Хотел Варна видях,че има детска градина,но не съм сигурна дали ти гледат детето или просто отиваш с него да поиграеш там.Ние от 04.08 имаме резервация ще кажа после как е. Peace

www.grandhotelvarna.com  или можеш да попиташ тук.
Виж целия пост
# 8
Ще ти е по-евтино да си вземеш детегледачката, ние правихме така първите 2 години, поне за кратките уикенд-ваканции.Жената беше доволна, ние-също... Laughing
Виж целия пост
# 9
bibi, наистина ли във всички тези хотели можеш да си оставиш децата на жена вечер, например или имат детска градина, оборудвана за игра.
Виж целия пост
# 10
bibi, наистина ли във всички тези хотели можеш да си оставиш децата на жена вечер, например или имат детска градина, оборудвана за игра.
предлагат и персонални гувернантски услуги (за което пита мамата) имат и анимация, но тя е само в определени часове. в половината от изброените сме ползвали в другата половина са ползвали приятели и познати.
можеш да им звъннеш, аз такива неща ги проверявам лично  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия