Кога спряхте вечерното АМ ?

  • 3 837
  • 27
Ами това ми е въпроса: Кога, на каква възраст бяха вашите деца и как  спряхте вечерното Адаптирано мляко ?
Сами ли се отказаха деца ви или вие направихте нещо ?
Ние пием още преди да заспим вечер и не можем без него/ на една година и седем месеца сме/. 
 Не бързам да го спирам, просто ми е интересно  и искам да попитам.
Виж целия пост
# 1
Ами не сме го спряли все още  Laughing
В подписа се вижда - малката ми дъщеря е на година и 11 месеца и пие всяка вечер преди заспиване Нестле Джуниър  Peace
Ще пие докато иска и сама не се откаже  Peace
Виж целия пост
# 2
Все още го пием.Ще чакам сама да се откаже.
Виж целия пост
# 3
А моят проблем е, че синът ми, който няма 8 м. май започва да го спира и се чудя какво да го правя Sick
Виж целия пост
# 4
А моят проблем е, че синът ми, който няма 8 м. май започва да го спира и се чудя какво да го правя Sick
пробвай да смениш марката на млякото, може и да помогне
Виж целия пост
# 5
Не помага пробвах и това. Извинявам се на авторката, че пиша нещо, което не е по проблема.
Виж целия пост
# 6
Малкият се отказа сравнително рано, за съжаление, някъде на година и половина.  Confused
Виж целия пост
# 7
Моята дъщеря от няколко дни се цупи на млякото вечер.Първите две вечери го отказа категорично,снощи изпи 70мл,а тази вечер само 50.Като се замисля напоследък никога не си е изпивала всичкото мляко,а преди пиеше по 200мл. без изключение.В момента ни мъчи летния вирус и се надявам като отмине всичко пак да пропие мляко.Незнам какво друго мога да давам вечер-супа или манджичка някаква newsm78
Извинявам се на авторката за отклонението,но мисля,че включилите се в темата може да помогнат.
Виж целия пост
# 8
Моята дъщеря е на 11 месеца и днес и спрях АМ.Нямаше нищо, с което да покаже, че и липсва.Изяде си кашичката и заспа.
Виж целия пост
# 9
Моята дъщеря от няколко дни се цупи на млякото вечер.Първите две вечери го отказа категорично,снощи изпи 70мл,а тази вечер само 50.Като се замисля напоследък никога не си е изпивала всичкото мляко,а преди пиеше по 200мл. без изключение.В момента ни мъчи летния вирус и се надявам като отмине всичко пак да пропие мляко.Незнам какво друго мога да давам вечер-супа или манджичка някаква newsm78
Извинявам се на авторката за отклонението,но мисля,че включилите се в темата може да помогнат.
Какъв е този летен вирус? newsm78 Не съм го чувала  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Малко след като навърши 2 годинки, сина ми сам отказа да пие вечерно време мляко.
Виж целия пост
# 11
Дъщеря ми отказа категорично АМ малко преди да навърши 1 год.  Sad Пробвах периодично - не и не!  Naughty Сега й правя сутрин попара с бисквити и АМ, слагам понякога в зеленчуковите пюрета и вечер й давам кисело мляко. Опитах да й дам Милумил - нали било по-сладко и ароматно, но нищо подобно - същото като Аптамил е и не го иска и него.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
ами всяко дете си е различно.първото ми дете изобщо не ме е будило за мляко нощно време.но на една приятелка детето и е вече на 2 годинки и 8 месеца и продължава да си го търси.а мъжа ми пък до 3 години ми е разказвала свекървата е искал мляко.знам само че много трудно се отвикват децата от този навик.затова можеш да пробваш докато е още малко да го отучиш.предлагай вода...
Виж целия пост
# 13
Напоследък млякото за вечеря не й стига (10 месеца) и засега го намалих в комбинация с постно ядене. Надявам се като увеличим будния период вечер, да върна по-голямо количество преди сън. Но си обича АМ и това е  Grinning
Виж целия пост
# 14
Спрях го на 2г.4м.Детето щеше да си го пие още, но го замених с прясно мляко.Скоро ще стане на 3г. и не смятам да спирам млякото, докато сам не се откаже!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия