идеи за кабинет в къщи

  • 904
  • 7
Имате ли кабинет в къщи? Предстои ми да преустроя едно помещение от около 10 кв. м. като кабинет и ще съм благодарна ако споделите идеи или покажете помещенията, които имате.
Виж целия пост
# 1
ами да, ние имаме, то си е нормална стая с малък балкон, взела съм си необходимите мебели и готово. Даже си вкарах отделен телефон. Мисля, че в 10 квадрата ще се вместиш, все пак зависи какво ще сложиш вътре.
Виж целия пост
# 2
Да, имаме кабинет в къщи.
Едната стая. Към нея има и балкон, но той е и към хола.
В нея има библиотека с книгите (предимно техническа литература), бюро с всичките му салтанати, като лампа и други джаджи, компютър, легло (за евентуални гости).
В този кабинет има и много цветя.
Кабинетът е стаята за усамотяване и свършване на някаква работа на спокойствие. Peace
Виж целия пост
# 3
Едната спалня я направихме на кабинет - едната стена с библиотека, срещу нея е бюрото с компютъра. Мисля да сложим и някаква мека мебел, за да стане уютно.
Виж целия пост
# 4
Има доста идеи в Инет за кабинет в къщи.
А по същество той не е нищо повече от удобно бюро с всичките му принадлежности - компютър и т.н пособия, също така хубав стол и евентуално библиотека за специализирана литература.
Виж целия пост
# 5
имаме, да.
обзаведен е като офис горе долу. бюра, библиотеки, столове, разни шкафове и коркова дъска..
Виж целия пост
# 6
Ами основното на един кабинет е библиотеката (или рафтове), бюрото, подходящо осветление, възможност за интернет.

После според вкуса избираш какъв стил да е самия кабинет (класически, с тежка и солидна билбиотека и масивно бюро; или модерен, с по-леки конструкции), с две думи, развихряш въображение  Laughing
Виж целия пост
# 7
Да, имаме кабинет в къщи.
Едната стая. Към нея има и балкон, но той е и към хола.
В нея има библиотека с книгите (предимно техническа литература), бюро с всичките му салтанати, като лампа и други джаджи, компютър, легло (за евентуални гости).
В този кабинет има и много цветя.
Кабинетът е стаята за усамотяване и свършване на някаква работа на спокойствие. Peace

Почти едно към едно, но нямам легло има два фитнес уреда - велоаргометъра и лежанката. И огромна библиотека предимно с художествена литература. Това е любимото ми местенце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия