За имплантирането ?

  • 4 402
  • 30
Момичета питам вас,защото вие най-добре бихте ми отговорили.Четох в библиотеката,но не разбрах дали  се чуства болка в областта на яйчниците след имплантирането на оплодената яйциклетка?Може ли по това да се съди,че ще има бебе?
Виж целия пост
# 1
Може ли по това да се съди,че ще има бебе?
Не.
Виж целия пост
# 2
Яйцеклетката се отделя от фоликула, който е в яйчника и тръгва по тръбата,/ опложда се в тръбата/ - пътува 3-4 дена, стига до матката -   стои  там още 3 дена и чак след това започва имплантация в матката. Самата имплантация е потъване на оплодената /вече/ яйцеклетка в стената на матката/в ендометриума/.
Така че имплантация и яйчник - няма връзка.
Ако О. е днес - имплантацията е след 7 дена /започва и до 10 свършва/ Ето  картинка Grinning
Виж целия пост
# 3
Май вообще не съм наясно.Извинявайте ако въпроса ми е малко тъпичък.Но от няколко дни имам болки и си въобразявам разни неща.
Виж целия пост
# 4
Май вообще не съм наясно.Извинявайте ако въпроса ми е малко тъпичък.Но от няколко дни имам болки и си въобразявам разни неща.
Няма тъпи въпроси. По добре питай вместо да се измъчваш.
Ако болките са силни, консултирай се с лекар.
Виж целия пост
# 5
ne iskam da te plasha , no az sled takiwa silni bolki naprawih spontanen abort. OTIDI NA LEKAR Hug
Виж целия пост
# 6
Ела, Hug
миналия цикъл ме боляха яйчниците, матката, кръста, гърдите....всичко, за което се сетиш! Гадеше ми се, страдах от безсъние, бях повече от сигурна, че съм бременна! Уви, нищо като подобно! Търпението е най-сигурния тест!
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Здравеите на всички бадещи и настоящи мами. Имам и аз един въпрос отностно имплантирането. Възможна ли е появата на леко зацапващо кравотечение, което да продалжи 4 дни?Или казано с други думи колко да се притеснявам.? 
Виж целия пост
# 8
naniiva ,
кой ден започна зацапването, кога ти беше овулацията, какъв е цвета и количеството на зацапването? Приемаш ли някакви медикаменти /Дуфастон/?
При мен миналия месец имаше зацапване, продължи 8 дни, после ми дойде. Няма гаранции!
Успех!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Ми зацапването беше слабо първите 4 дни днес ми е доста по силно да не кажа 4е ве4е си мисля 4е ми е дошъл цикъла..... В на4алото беше кафеникаво а сега си е доста тъмна кръв. Последният ми цикъл беше на 5 юли а овулацията на 19. Цикъла ми би триабжало да доиде на 5-6 август.....?Та не знам какво става. Не знам и какво да си мисля. Лекаря ми който пла4е за смяна каза да не притеснявам а да си напраяиа тест след 10 дена и ме прати да си ходя........
Виж целия пост
# 10
А какво е Дуфастон? Какъв медикамент е това?
Виж целия пост
# 11
Дуфастон е прогестерон. Хормонален препарат, взима се само по лекарско предписание.
Използва се за лечение на различни видове прогестеронова недостатъчност, като:
дисменорея
ендометриоза
вторична аменорея
нередовен менструален цикъл
дисфункционални маточни кръвотечения
пременструален синдром
заплашващ и хабитуален аборт, свързан с доказан прогестеронов дефицит
инфертилитет, дължащ се на лутеинова недостатъчност
Виж целия пост
# 12
Току що си направих тест - положителен е!Ураааааа:) но карвенето ми продалжава.........и не знам какво да си мисля!
Виж целия пост
# 13
Честит ти положителен тест!
Сега обаче бързо се обади на лекаря си, за да му кажеш, че имаш + тест и кървене. Не се движи много, ако можеш остани на легло, докато не получиш съвет от лекаря...
Стискам ти палци всичко да се развие добре, защото де факто ти дори нямаш закъснение - за съжаление е съвсем възможност тази бременност да се прекрати сама  Confused Но може би ще я запазиш  Praynig Имай вяра и се свържи с лекаря си възможно най-бързо!
Виж целия пост
# 14
Присъединявам се към Роксан!
Обади се на лекаря и не мърдай от леглото!
Не съм сигурна, дали на този етап може да ти се бие Прегнил! newsm78 Дано някой се включи с повече информация!
Лекарят ти може да ти предпише Дуфастон, затова се чуй с него още сега, ако вече не си го направила!
Дано всичко да се оправи! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия