слънцезащитно мазило

  • 486
  • 7
Момичета моля ви кажете ми,за децата имам слънцезащитно мазило фактор 30 добре ли е?Гледам продават и 40,50 та незнам.Като цяло моето семейство не сме от хората дето се мажем,защото нямаме проблем с изгарянето,но като гледам какви мазила има с големи фактори се замислих.Кажете мнения аз не разбирам от мазила. newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз на моето дете му купих 50 фактор. Мен не ме притеснява изгарянето толкова ,колкото вредните слънчеви лъчи. Но и 30 е добре щом е с тъмна кожа
Виж целия пост
# 2
Благодаря,а за нас големите кой фактор трябва? Cry
Виж целия пост
# 3
Зависи какъв ви е цвета на кожата
аз съм с доста бяла кожа и за първите дни си взимам 30,защото изгарям,а за по- нататък 15.даже днес ще ходя да купувам.
ако сте с по-тъмна кожа може да започнеш с по-малък фактор
Виж целия пост
# 4
Аз за себе си вземам 8 фактор,но за Тери взех 50ти/голям е,ама нищо,другото лято по-малък ще взема/.
Виж целия пост
# 5
На детето взимам 50 фактор. Не се задържа под чадъра и така съм спокойна, че няма да изгори. Мажа 20 - 30 мин.преди плаж.
За себе си взимам 20 или 30 като за начало. После слагам 15-18 фактор.
Но и двете сме с бели кожи.

Аз за себе си вземам 8 фактор,...

Този фактор въобще не очаквай да те предпази от изгаряне  Naughty
Обикновенно това е плажно масло за почерняване, но при вече леко загоряла кожа.
Виж целия пост
# 6
За малката взех 40 фактор .Изобщо не изгоря и в най силното слънце!Дори ми се струва че побеля Sick
Виж целия пост
# 7
Ами ние и четиримата не сме с бели кожи Grinningтоест не изгаряме.А тези мазила с висок фактор са да не изгаряме или да ни предпазват от вредното слънце?Извинявам се,ама съм много боса на тази тема,тъй като си имам бани по рождение и не се мажа,даже веднъж на плажа дойде едно момиче да ме попита с какво се мажа за такъв тен и беше много учудена като и казах че с нищо не се мажа Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия