Къде е темата за сестрите?

  • 1 157
  • 19
Къде е темата за сестрите? Или както едно време...а?
Виж целия пост
# 1
Коя от всички?
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208471.680

вече тук.
Виж целия пост
# 3
 ooooh! стига с тея вече бееее
Виж целия пост
# 4
Съжалявям, ама ми излезе надпис няма такава тема! И когато я потърсих не я видях!
Виж целия пост
# 5
ами потърси я. има две активни теми в момента.
все по темата.
Виж целия пост
# 6
Еми няма я!!! Темата беше "Възхвалиха медиците като герои"
Не мога да разбера защо я няма!
Виж целия пост
# 7
И какво като я няма!!! Преценили са и са я махнали!!! Айде без истерии!!!
Виж целия пост
# 8
Казах ти по-горе:

 сляли са я с тази, за която ти пратих линк - Гръмко или тихо.....
Виж целия пост
# 9
И какво като я няма!!! Преценили са и са я махнали!!! Айде без истерии!!!

Питам някой знае ли къде е темата, а не дали някой може да ме възпита или успокои!!!
Аман от такива като теб! Май нямаш какво да кажеш, че си намираш някой да му правиш забележки!! Ако не знаеш, не се намесвай в моята тема!!! Ако знаеш можеш да ми кажеш!
Снощи говориха по ТВ за именно за тези интернет теми и как показват недоволството на хората! Мисля, че най-малко тези теми трябва да бъдат заключени!
Виж целия пост
# 10
Казах ти по-горе:

 сляли са я с тази, за която ти пратих линк - Гръмко или тихо.....


Благодаря ти!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
О, извинявай, другия път като си пуснеш тема, задължително напиши с големи букви "Това е моята тема и не ми пишете в темата щото е моя". И да не забравиш да сложиш удивителни на килограм, че иначе няма да се забелязва.
Виж целия пост
# 12
И какво като я няма!!! Преценили са и са я махнали!!! Айде без истерии!!!

Снощи говориха по ТВ за именно за тези интернет теми и как показват недоволството на хората! Мисля, че най-малко тези теми трябва да бъдат заключени!

какво са говорили? защото ей тази статийка хващам бас е правен по нашите теми http://bulgaria.actualno.com/news_114775.html
не за първи път този сайт някакви недорасли журналистчета се правят на големи анализатори. новините им са ок, пълни и сравнително бързо ги отразяват, ама т. нар. им "гледни точки" издишат от всякъде.
Виж целия пост
# 13
О, извинявай, другия път като си пуснеш тема, задължително напиши с големи букви "Това е моята тема и не ми пишете в темата щото е моя". И да не забравиш да сложиш удивителни на килограм, че иначе няма да се забелязва.


шшшт, ти да мълчиш!!!  Joy
Виж целия пост
# 14
И какво като я няма!!! Преценили са и са я махнали!!! Айде без истерии!!!

Снощи говориха по ТВ за именно за тези интернет теми и как показват недоволството на хората! Мисля, че най-малко тези теми трябва да бъдат заключени!

какво са говорили? защото ей тази статийка хващам бас е правен по нашите теми http://bulgaria.actualno.com/news_114775.html
не за първи път този сайт някакви недорасли журналистчета се правят на големи анализатори. новините им са ок, пълни и сравнително бързо ги отразяват, ама т. нар. им "гледни точки" издишат от всякъде.

По НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ. За съжаление, не чух името на този към когото беше зададен въпросът. Но в общи линии му казаха - В интернет форумите, хората изказват недоволството си от това, че се харчат държавни пари за сестрите, вие как ще коментирате?
Той отговори, че те нито веднъж не са се отказали от това, че са българки!


А аз бих му рекла, че цял народ си стои в страната и също не се е отказал....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия