Опърлих се, веджи, мигли и бретон.

  • 3 829
  • 26
Не е лесно да си прост.  ooooh!

Запалвам си цигара и всичко лумна - миглите ми са наполовина, веждите леко закъдрени, бритона тук таме го няма. Всичко миришеше на пърлена гъска.

Кажете - нали ще ми пораснат миглите, супер съм смешна сега - личи си? И кога, евентуално?
Виж целия пост
# 1
Благодаря ти, че ме разсмя сладур такъв  Hug
Споко, всичко ще порасне, та даже и може по-
хубаво да стане  Hug
Виж целия пост
# 2
Разбира се че ще ти пораснат,не се притесняваи,само дето малко ще трябва да си походиш така!Ама това са рисковете на професията LaughingМежду другото и на мен ми се е случвало докато пушех..... JoyДаже и на мъжа ми му бях опърлила миглите със запалката Joy Joy JoyПредставяте ли си #Crazy Laughing
Виж целия пост
# 3
Много ме развесели ,
но не е добре де се присмивам на чуждото нещастие  Joy Joy Joy
особено като се има предвид,че и аз съм пушач.
Но ще ти пораснат миглите и бретона не бой се само ще ти трябва повече търпение  Hug
Виж целия пост
# 4
Ще ти пораснат, моя приятелка си подстригваше миглите по пълнолуние, за да станели по-дълги и хубави, но веднъж нещо не беше преценила кколко да реже и остана само по глепач hahaha hahaha hahaha В смисъл като мигнеше и мигаше само с кожата, заливах се от смях и на нея и се ревеше:))) Ама така е, като слуша разни откачени съвети....та и пораснаха де, страхотни са даже:) А Това с пушенето....си е част от рисковете на живото предаване:)
Виж целия пост
# 5
 Hug Hug Hug

Спокойно- ще пораснат постепенно ще се оправят миглите и веждите-ежедневно се подменят част от косъмчетата им.За колко време не знам,но няма да е дълго.Бретона можеш да го подстрижеш или филираш леко.
И другия път по-внимателно със запалката Wink Naughty Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Споко, ще се оправиш. И аз съм го правила този номер, най-лошото е, че колкото и да се миеш, миризмата ще стои поне няколко дни.
Виж целия пост
# 7
 Hug Благодаря ви. Мисълта за по-дълги мигли ще ме крепи. Изскубах от бретона опърленото.


 Crossing Arms сравняваш ме с някаква откачалка.  Hug
Виж целия пост
# 8
Надявам се бързо да се оправят и да имаш по-хубави мигли,а за бритона може да пуснеш нова мода Peace.Не се сърди,няма зла мисъл в това Peace
Виж целия пост
# 9
Ужас и аз съм пушачка ама до сега само нокът съм си пърлила, надявам се скоро да ти пораснат миглите, веждите и косата, че така наистина е неприятно. И малко оф ама не мога да се стърпя спокойно мой познат беше командировка и вечерта супер уморен в хотела решава да пали цигара в стаята и заспал човека с цигарата и се запалило одеялото добре че не бил сам в стаята. Ама после като разбрали от хотела и ги изгонили, че и града малък и в никой хотел не ги искали после че и до сега го базикаме за това  hahaha Така че пушачи внимавайте
Виж целия пост
# 10
Оф, Вергилио...това само на теб може да ти се случи Joy. Голяма си кифла.

Ще се оправиш споко....ама бавно  bouquet


п.п. Мирише ли около теб на пърленко? Crazy Laughing
Виж целия пост
# 11
Вергилия-Мъргулия Joy,споко,ще пораснат миглите.
Внимавай с цигарите! Laughing
Не си проста,ни най-малко. Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Верж, ще се оправиш, споко!!! Hug

Косми растат, акъл не расте.... Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 13
Няма страшно, Вергилия, ще порастнат миглите Hug.
Не си проста, на всеки може да се случи. На мен  веднъж в църквата ми бяха запалили косата.
Виж целия пост
# 14
Ще пораснат след 2 години ще имаш мигли, спокойно  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия