Билка - антицелулитен гел

  • 37 834
  • 154
Девата пасти да яде  Mr. Green Ползвам антицелулитния на Билка от 2 седмици и вече има ефект! Наистина моят целулит по принцип едва се забелязваше, но сега се вижда, само когато си стегна дупето   Grinning Усещането, след нанасяне, е както при розовия гел на Дева. Усеща се захлаждане, което трае няколко минути. Освен това е ефтин. Аз го взех за 3.40 лв. Препоръчвам го горещо  Peace 
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ще се пробва Hug
Виж целия пост
# 2
Ще изчакам да видя и други отзиви, главно заради спуканите капиляри от Девата. Rolling EyesИначе цената ми се струва твърде добра за ефекта, за който говориш.
Гледах шампоани и балсам без отмиване на Билка, които също бяха на цена около 3 лева. Знам, че е извън темата, но ако някой е ползвал, моля да сподели!
Усмивке, извинявай, че ти ползвах темата!
Виж целия пост
# 3
Аз съм ползвала шампоаните и пастата за зъби на Билка- останах много доволна.Една приятелка е ползвала крема за лице и също го хвали
Ти този антицелулитния откъде го купи- при нас в аптеката има почти всичко на Билка ,ама не го видях newsm78
И аз ще чакам отзиви- че имах също спукани капиляри от Девата #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Хм, много интересно със сигурност ще го пробвам  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам в момента интимния гел на Билка и съм много доволна. Доколкото ми е известно, марката Билка е започната от някакъв специалист, която дълги години е работил в Арома, разработил си е тези продукти и е започнал производство. Това ми го беше разказвала позната, която работеше в Арома преди 10-тина години. Дали е вярно обаче не знам.
А гела ще взема да го пробвам.
Виж целия пост
# 6
И аз малко встрани от темата,но все пак за продукт на Билка да питам-имат един тоник за коса с екстракти от орех,бреза и коприва,бива ли го newsm78Обикновено редувам себорал с хининова вода и все не стигам до него.
Ако сте ползвали техни продукти за коса и нямате оплаквания,ще взема да си го изпръскам,че така си седи в шкафа Thinking
Сори за отклонението.
Виж целия пост
# 7
Имат ли уеб адрес или още не са стигнали до там, да видя с какво разполагат?  newsm78 Ли4но аз не съм запозната с този вид продукти, но цената си заслужава, а и искам да пробвам нещо разли4но... (до сега само на Дева)  Peace
Виж целия пост
# 8
Имат ли уеб адрес или още не са стигнали до там, да видя с какво разполагат?  newsm78 Ли4но аз не съм запозната с този вид продукти, но цената си заслужава, а и искам да пробвам нещо разли4но... (до сега само на Дева)  Peace
Тъкмо и аз реших да разглеждам по-подробно Simple Smile

http://www.krasnaya-bg.com/bilka.htm
Виж целия пост
# 9
ама на сайта има два вида кремове - едното е антицелулитен гел тук http://www.krasnaya-bg.com/bilka_1.htm и тук http://www.krasnaya-bg.com/bilka_5.htm. ти кой си ползвала? и този тоник за коса много обещаващо звучи Grinning
Виж целия пост
# 10
Имат ли уеб адрес или още не са стигнали до там, да видя с какво разполагат?  newsm78 Ли4но аз не съм запозната с този вид продукти, но цената си заслужава, а и искам да пробвам нещо разли4но... (до сега само на Дева)  Peace
Тъкмо и аз реших да разглеждам по-подробно Simple Smile

http://www.krasnaya-bg.com/bilka.htm

Благодаря ти  Hug

Уриел така като гледам антицелултния гел е това само: , а другото което си дала ми се вижда само крем4е някакво  newsm78
Виж целия пост
# 11
Гелът е много добър.За тези пари пък още по-добър.Има охлаждащ ефект  и наистина действа,но просто с една опаковка не става-мазане,мазане и пак мазане.
Виж целия пост
# 12
Ми давайте да се запасяваме, че следващата партида няма да бъде със същото качество.
Виж целия пост
# 13
Ми давайте да се запасяваме, че следващата партида няма да бъде със същото качество.

защо така мислиш?

Миранди, другото го пишат моделиращ крем. пак нещо такова излиза, че е.
Виж целия пост
# 14
Ами то се продава от години,поне от 5-6.Не знам,защо сега го откривате?Качествето не се е променило.Ето случай,при който цената не е определяща.Купувала съм доста по-скъпи,с доста по-малък ефект. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия