Празнува ли се първият рожден ден?!

  • 17 191
  • 138
Здравейте!Това е въпросът ми.Празнувахте ли първият рожден ден на децата ви?Имам предвид с торта и гости.Моята баба е на 80г. и според нея 1г. не се празнува,не трябвало да се пали свещичка,единствено родителите може да почерпят с бонбон,когото пожелаят.Каза ми също че това е така, защото на умрял човек се прави помен до 1г,след това вече се ходи само на задушница и по тази причина да не правя рожден ден на сина си.Дано не ви се стори глупаво питането ми,но аз самата съм доста суеверна.Ще чакам просто да споделите,ако някой е чувал за подобно нещо.
Виж целия пост
# 1
Глупости. Естествено, че се празнува.
Виж целия пост
# 2
Това за пръв път го чувам newsm78
Още нямам детенце,но съм била канена и съм присъствала на първи рожден ден на бебе.Имаше си торта,свещичка палихме!
Виж целия пост
# 3
Ами като искаш ,не го празнувай  PeaceТова го чувам за първи път  Rolling Eyes Никога за нищо на света не бих изпуснала първият рожден ден на дъщеря си  Peace
Виж целия пост
# 4
И аз за пръв път го чувам #Crazy Ние празнувахме.
Виж целия пост
# 5
Все едно да пропуснеш цяла една година. За мен това е първият юбилей на детето и за нищо на свете небих го пропуснала!
Виж целия пост
# 6
Благодаря за бързите отговори!И на мен така ми се иска да го празнуваме,все пак това е толкова важен ден за мен и бебо.Живот и здраве ще си го посрещнем както трябва.
Виж целия пост
# 7
Аз също не бих го пропуснала за нищо на света живот и здраве PeaceТова го чувам за първи път #Crazy
Виж целия пост
# 8
Естествено! Празнувахме с гости, торта, подаръци и всичко останало Mr. Green.
Виж целия пост
# 9
За нищо на света не бих пропуснала този празник! Naughty
Чувала съм, че само 40-тия РД не се празнува, но незнам защо е измислено това суеверие. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Празнува се естествено.Само 33 и 40 не се празнуват.
Малкия много се радва на тортата.
Чувала съм, че само 40-тия РД не се празнува, но незнам защо е измислено това суеверие. Rolling Eyes
Не се празнува,защото все едно си празнуваш 40-то.А 33 защото тогава е починал Христос и все едно празнуваш смъртта му.
Виж целия пост
# 11
Аз за първи път чувам, че не се празнува. Как ще се изпусне такова събитие - ние празнувахме, даже днес бях на един първи рожден ден.
Виж целия пост
# 12
И аз съм го чувала,но не го спазих,направихме чудесно детско парти:)
Ако уважаваш мнението на баба си,можете да минете с почерпка.
Виж целия пост
# 13
Ще ме уморите с тези суеверия ooooh!
Празнува се естествено.Само 33 и 40 не се празнуват.
Ако,може за това логично обяснение Thinking
Естествено,че се празнува!
Виж целия пост
# 14
Празнува се естествено.Само 33 и 40 не се празнуват.
Малкия много се радва на тортата.
Чувала съм, че само 40-тия РД не се празнува, но незнам защо е измислено това суеверие. Rolling Eyes
Не се празнува,защото все едно си празнуваш 40-то.А 33 защото тогава е починал Христос и все едно празнуваш смъртта му.

Големи тъпотии са това за мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия