Ухапвания от бълхи!

  • 1 115
  • 3
Моля Ви помагйте детето ми е цялото нахапано от бълхи. ooooh! Кажете с какво мога да го намажа или някакъв лек. Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
И ние имахме същия проблем като бяхме при родителите ми.
Мажеш го с Фенистил гел 3 пъти дневно.
Освен това пръскахме с райд...
Виж целия пост
# 2
Освен това пръскахме с райд...
Какво пръскахте с Райд?

Ние преди 2 години през лятото имахме страшно много бълхи из цялата градина (живеем в къща), дойдоха от котките. Дори в къщи си ги пренасяхме (по дрехите се лепяха). Купихме пудра против бълхи (за кучета и котки) и ръсехме по пода из цялата къща. Имаше ефект. Но за вече ухапано... Не сме предприемали нищо специално, просто оставихме раните (след разчесване няма как да не се получат) да преминат... Но наистина може да се маже с нещо, да не сърби, да зарасне по-бързо - питай или личния лекар или в аптеката.
Виж целия пост
# 3
Ние сме със същия проблем в момента. В къщи напръсках с Райд, но все още мирише измих навсякъде с вода и оцет, но миризмата остава. Дайте ми някакъв съвет как да я премахна, защото се притеснявам да не попречи нещо на дъщеричката тази миризма, защото напръсках и леглото на което спи.
 А пъпките ги мажем с гел "Псилобалсам" и един разтвор, който го правят в аптеката казва се Микстура алба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия