Дете преди брака или следнего?

  • 5 338
  • 93
аз да си призная първо решихме да си направим дете и после да сключим брак.
Виж целия пост
# 1
ооооо, Тинче, как си кака? Party
Виж целия пост
# 2
Моето скромно мнение е,че няма нищо лошо в това да се направи дете преди да има сключен брак.Освен това аз виждам ползата от брака единствено заради детето.
Виж целия пост
# 3
А каква е разликата?
Няма да е по- умно от другите, родени след брака? newsm78
Виж целия пост
# 4
И нашето бебе е заченато преди брака, но ние го искахме, не съм забременяла за да вържа мъжа ми. Той искаше дете дори повече от мен. Дали е преди или след брака според мен не е важно, важното е и двамата да са го искали, а не бременността да е повода за един брак. Въпрос на личен избор.
Виж целия пост
# 5
Сладурка!
Кажи к'о стана с пъпеша,че още се чудим някои...
Виж целия пост
# 6
Първото ни дете се роди на 16. Сключихме брак на 18. Записахме го на 20.
То извънбрачно ли е, или брачно  newsm78  Crazy
Виж целия пост
# 7
много хубаво сте решили,важното е да е направено с обич
Виж целия пост
# 8
при нас дойде малко след около 2 г от брака
Виж целия пост
# 9
и трите са след брак, но просто така се е слу4ило! нямам  презумция да е преди или след, както дойде!
Виж целия пост
# 10
И аз да си призная- направихме деца без да мислим да сключваме брак.
Е, и? newsm78
Виж целия пост
# 11
Веднъж в тролея чух една лелка да коментира своя млада позната за това, защо са направили дете преди брака. Цитирам "поне няма да се борим със стерилитет". Не се бях замисляла върху това.
Виж целия пост
# 12
Веднъж в тролея чух една лелка да коментира своя млада позната за това, защо са направили дете преди брака. Цитирам "поне няма да се борим със стерилитет". Не се бях замисляла върху това.


Тя пък като че ли лелката ще се бори с това.
То от тия коментари на възрастните хора, има млади, които само да е мир ги слушат.
Виж целия пост
# 13
Преди или след брака няма никакво значение. Важното е детето да е желано и да бъде много обичано. Аз първо родих и чак година и половина след това се омъжих. Всъщност един ритуал и традиция не правят семейството. Семейството сте ти, мъжът до теб и детето. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Незнам, но според мен брака би трябвало да е първата стъпка, така и планирахме и така ще стане- 2 години сме женени и все още не "бебеправим", не съм против децата преди брака, но определено не подкрепям брака заради децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия