Колко време правихте бебчо?

  • 1 600
  • 6
Това е продължение на вече съществуваща тема, затова оставям линк към нея:http://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;topic=6366.0;num_replies=656.
Но все пак, за статистиката, а и за да задоволим любопитството на всички кандидат-мами: Колко време правихте бебчо?
На нас специално ни отне 2 месеца- втория месец работихме по един план за забременяване и той се оказа ефикасен още при първия опит.
Виж целия пост
# 1
7 месеца, които бяха 5 цикъла.

Виж и тази тема
Виж целия пост
# 2
При нас стана от първият месец, в който спрях противозачатъчните.
При положение, че всички лекари досега са ми казвали, че трябва да премина през 6месечно медикаментозно лечение, за да мога да забременея.
Беше голяма изненада. ))
Виж целия пост
# 3
Бебчо го направихме на втория месец след спирането на противозачатъчните, които пих 5 год. Гинеколожката ми беше казала, че може да нямам овулация от 3-6 мес. след спирането им. Ние обаче усилено действахме и чудото стана!
Виж целия пост
# 4
Година и половина,през която бях тук основен член със най страхотната компания от "старите кучета"  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
аз до скоро само четях тук, но вече се престрашавам да пиша. а на въпроса- ние опитваме от около половин година. един месец прекъснахме, защото имахме гъбички  #Cussing out ....ама... сега сме удвоили усилията. стискам палци на всички ви!
Виж целия пост
# 6

И пишете в нея.
Тази я заключвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия