kakvo da pravia?molia pomognete.

  • 1 115
  • 8
zdraveite mili momi4eta.az sam nova tuk i molia koito e imal moite problemi da me posavetva kakvo da napravia. na 29 sam,i imam probjemi sas zabremeniavaneto.parvo mi otcrixa visok prolaktin,i sled kato ve4e 1 godina go pia se normalizira.bian mnogo 6tastliva,kogato razbrax 4e ve4e sam se izlikuvala i 4e 6te moga da si imam i az nai posle beb4e.no uvi.ve4i 6esti mesez i ni6to.otidox pri ag i toi mi kaza 4e sigurno sa mi zapu6eni trabite i m i nazna4i da si napravia zvetna snimka.problema e tam 4e ve4e zial mesez imam bolci v gardite,leko zamaivane i gadene.moliavi daite mi savet kakvo da pravia.zikalat mi e 4ak na05.08 i e mno go rano  a simptomite gi ima,a utre triabva da si pravia snimkata.neznam kakvo da pravia.ag 6te mojeji da razbere v  taia ranen period za eventualna bremennost?blagodaria vi o6te vednaj.jelaia uspex na vsi4ki v bebe praveneto.
Виж целия пост
# 1
Пиши на кирилица.
Цветна снимка се прави 7-8 ден от началото на цикъла, но никога по-късно от 11-я.
Ако следващият цикъл трябва да ти е на 5-ти август, то остават още 7-8 дни и е нормално да има бременност, както и симптоми. На твое място ще изчакам.
Ако нямаш килирица използвай КРЕДОР.
Виж целия пост
# 2
Наистина,както Лали ти е казала цветна снимка се прави преди овулацията след 1-2 чисти след М. дни.Не би трябвало да ти назначават снимка след овулацията.Отложи я,за да си сигурна че няма бременност.Всъщност пожелавам ти да си бременна и да не ти се наложи да правиш снимка.Симптомите за всички са различни и по различно време.При някои жени има от самото зачеване,при други на по-късен етап,а при трети изобщо липсват симптоми.В тоя ранен период не позволявай преглед с ръка,а с вагинален ултразвук изключително внимателно да те гледат,но могат само да ти кажат,че фоликула се е пукнал и на негово място функционира жълто тяло т.е. че си имала овулация.Могат да ти измерят и дебелина на маточната лигавица,но това е информация,която не може да послужи за установяване на бременност.С вагинален ултразвук плодно сакче се вижда най-рано 22-23 дни след датата на овулацията,но само ако знаеш точната дата /доказана с фоликулометрия/ можеш да разчиташ на такъв период от време.Обикновено се изчаква 7-10 дни закъснение,за да е сигурно че може да се види бременността.Ако знаеш датата на овулацията със сигурност,10-11 дни след нея кръвен тест за бременност би могъл да отговори на въпроса има ли такава.Успех!
Виж целия пост
# 3
Момичетата са ти каzали вече какво да правиШ. Кога последно си иzследвала пролактина и при какъв лекар си ходила zаради него. Прави ми впечатление, че повечето гинеколоzи дават бромокриптимчето, пролактина си влиzа в норма и после го спират. Но това не винаги реШава проблема. Каzвам го опит. Иzследвай си пролактина най рано един месец след като си спряла да пиеШ медикаменти и ако пак е zавиШен отиди на ендокринолог. Ако са минали 6 месеца от последния прием (предполагам, че е така при теб), можеШ веднага да си направиШ иzследването.  Hug

П.П. Иzполzвай кредора до бутона иzход и пиШи на кирилица. Така повече момичета Ще ти прочетат постинга.  Peace
Виж целия пост
# 4
Влагодаря ви много за сьветите.надявам се наистина да сам бременна.пожелавам на всички до една да се похвалят много скоро че ште си имат БЕБЧЕТА.Пожелавам ви го от сьрце.А вьв врьска с пролактина,пия парлодел .когато влезе в норма ,ендокриноложката ми каза да го продьлжа,за да не ми се повиши отново.последно то ми изследване веше преди 6 месеца.извинете ме че не вях задала вьпроса си на кирилица.Желая ви УСПЕХ.
Виж целия пост
# 5
Щом продължаваШ да пиеШ парлодел zначи не е това проблемът. Стискам палци да е бременност. Дано
 скоро се похвалиШ.  Hug
Виж целия пост
# 6
БЛАГОДАРЯ ТИ,много за пожеланието.И да ти се врьща.непременно щте ви известя какво е станало.завравих да  попитам кьде се прави крьвния тест , от кои и заплаща ли се?благодаря отново.
Виж целия пост
# 7
Кръвен тест можеШ да направиШ във всяка лаборатория. Например там, където си си правила пролактина. Касата не го поема, но доколкото zнам е по евтин от другите хормони.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ти отново много ми помогна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия