Nestle Baby Yogo и HIPP Fruit-Duets!

  • 1 014
  • 4
Предполагам и двете разновидности са йогурт. Дали не е раничко за кисело мляко? И с тях замества ли се хранене или се процедира както при плодовото пюре?
Дайте мнения като цяло за продуктите. Опитвам се да разнообразя менюто на детето, та се чудя дали да не ги добавя. А .. и с тях трябва ли да се захранва постепено?

Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Започнах да ги давам от 8-мия месец, даже май и по-рано. Не е рано, дават ги за след 6-ти месец. Има и йогурти за след 4 месеца. Те са си бебешки и обработени. Давах ги в два варианта - или като закуска след ставане, или като следобедна закуска, преди вечерята. И още ги давам, пак така. Никога за десерт.
На Хип повече ги харесвам, Нестлетата са малко редки, но пак не са лоши. Има на Данон много хубави, но те не се предлагат засега у нас.
Виж целия пост
# 2
Nestle Jogo са по 100мл., много са вкусни и бебе ги обожава, но с този грамаж логично не става за наяждане. Яде ги от около 9 месечна почти всеки ден.
 Плодовите дуети мисля, че се водят за наад 8-ми месец.
Виж целия пост
# 3
Аз давам Nestle Baby Yogo от 10-ти месец като следобедна закуска или като втора закуска според зависи от паузата между храненията.
Виж целия пост
# 4
И двата продукта са много добри. Йогото го давах от към 9м, когато дребният отказа АМ за закуска. Дуетите съм ги давала според възрастта на етикета за следобедна закуска - цял, а по-късно като десерт 1/2.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия