Абсолютно безобразие и безотговорност!

  • 3 133
  • 12
"Варна. След престъпно погазване на правилата за безопасност момче загина в кладенец на бензиностанция, пише в днешния си брой в. “Черно море”.
15-годишният Мартин Живков Георгиев загина в изкоп за кладенец на новострояща се бензиностанция на входа на Аксаково, съобщи началникът на областната инспекция по труда (ОИТ) във Варна Иван Иванов. Инцидентът станал на 25 юли т.г. между 10,15 и 10,30 ч. сутринта. Момчето било наето по устна договорка от Х.Й.М, собственик на автосонда, да разбие скала на дъното на 12-метровия кладенец. Малко след като било спуснато, то починало от липса на кислород, сочат предварителните експертизи. Резултатите от аутопсията ще бъдат готови до месец.
Бензиностанцията се строи от фирма, която наела на граждански договор лицето Х.Й.М. да направи изкопа за кладенец.
Дойдохме на мястото на инцидента веднага след полицията, около 11,35 ч. Това, което мога да кажа e, че съм възмутен и бесен от тоталното погазване на елементарните правила за безопасност, коментира шефът на ОИТ - Варна. Недопустимо е да се наемат за подобни тежки и много опасни изкопни работи непълнолетни, обясни той. Освен това кладенецът не е бил укрепен, което крие риск и от срутване. Прокопаването пък е било извършено без задължителния план за безопасност, не са били правени и замервания за отровни газове и за наличие на кислород.
Заради трагичния инцидент обектът е спрян, автосондата е запечатана. Срещу Х.Й.М. се води следствие. ОИТ - Варна, е подала сигнал до РПУ в Аксаково с копие до Районната прокуратура - Варна, и Върховната прокуратура. За мен това е чисто престъпление, бе категоричен Иван Иванов. "

Моля дайте мнение и съвет за добър адвокат.  PraynigДано има справедливост на този свят!
Виж целия пост
# 1
Значи наистина е вярно...Момчето е син на мой колега и като чух, не можах да повярвам...Поклон пред един неизживян живот   Flowers Rose Flowers Rose и много сила на родителите...
Виж целия пост
# 2
 Praynig Praynig Praynig
Нелеп край на един детски живот.  Cry
Почивай в мир, Марти.  Flowers Rose Flowers Rose

Господи, дай сили на родителите в трагедията им.  Praynig

Не съм от Варна и не познавам адвокати там, но на всяка цена дано успеят да съсипят безумниците, затрили детето.
Виж целия пост
# 3
Думи нямам...
Искрено искам виновните да получат наказание за безотговорността, с която са отнели детски живот.

Почивай в мир, Мартин! Praynig
Виж целия пост
# 4
Днес Мартин щеше да навърши 16 години!   bouquet

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers RoseПочивай в мир, Марти, ние никога няма да те забравим! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 5
Един нелепо приключил живот на едно дете-думи нямам!!!!!! #2gunfire #2gunfire newsm17Почивай в мир Марти!!!!
Виж целия пост
# 6

Скръб, голяма скръб и мъка! Cry
Аз съм майката на  Марти. Неописуема е мъката която изживявам, заради нелепата загуба причинена от безхаберието и глупостта на тоя, който му е възложил да свърши тая работа.
Благодаря на всички за подкрепата, която ми оказват!
Ще ни трябват доста сили за да успеем да се преборим за да не се случват подобни неща и с други деца. Sad Cry
Виж целия пост
# 7
Росенце, само ако имаше начин да облекчим мъничко болката ти! Изгубила съм две преждвременно родени деца и знам колко страшно е това за мен. Не мога и не искам да си представям какво е да загубиш отгледано детенце!
Ако имаш желание - регистрирай се! Понякога помага да има с кого да споделяш и говориш за случилото се! Ние ще сме тук винаги, когато имаш нужда от нас!

Кураж! Нека Бог ви дава сили да преминете през това! Praynig
Още веднъж - приеми моите съболезнования!
Виж целия пост
# 8
Росица, моите искрени съболезнования.  Cry
Яростта ми е в повече.
Гледах таткото. Ерудиран човек (нищо общо със случая, но ми направи впечатление).
Умът ми не го побира. Ярост и тъга в едно.  Cry
Виж целия пост
# 9
Мила Роси, моите най-искрени съболезнования!
 Praynig Да почива в мир чистата душичка на детето ви!
Дано Господ ви даде сили да се преборите с това изпитание и да осмисли живота ви отново!
 Flowers Rose Flowers Rose

Нямам думи, с които да опиша какво заслужават тези глупаци, че са ти отнели рожбичката!
Виж целия пост
# 10
Почивай в мир, Марти.    Flowers Rose Flowers Rose
Роси приеми искрените съболезнования на цялото ми семейство. Всички сме потресени от случилото се. Помня те бременна с Марти и .... не мога да го повярвам. Praynig Моля се за вас
Виж целия пост
# 11
 Praynig
Виж целия пост
# 12
Приемете моите съболезнования и подкрепата ми   Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия