Епилация на лице

  • 2 400
  • 11
Знаете ли след епилация на цялото лице как по-бързо да премахна обрива. Използвам ленти Личия. И освен почистване с кърпичка какво друго е добре да се направи?
Виж целия пост
# 1
Може би крем Здраве би могъл да помогне newsm78
Виж целия пост
# 2
Опитай с Витамерфен. Аз съм много доволна от тва кремче, ползвала съм го след лазерна, но то е за различни ранички и зачервявания.
Виж целия пост
# 3
Топоцин /ако го намериш по аптеките, че нещо го няма/ - плескаш здраво от прахчето, докато си вкъщи.

Имаше някаква "каша", която се спретваше в домашни условия, но така и не записах рецептата  newsm78.
Дано се включи някой, който я знае.
Виж целия пост
# 4
На мен ми помага само крем "Здраве". Опитвала съм и Витамерфен, но при мен няма ефект Sad .
Виж целия пост
# 5
Топоцин /ако го намериш по аптеките, че нещо го няма/ - плескаш здраво от прахчето, докато си вкъщи.

Имаше някаква "каша", която се спретваше в домашни условия, но така и не записах рецептата  newsm78.
Дано се включи някой, който я знае.


1/2 опаковка бебешка пудра
1 опак. топоцин
1 опак. сулфатиацол
1 л. сяра
Аз използвам за ръцете след епилация. Peace
Виж целия пост
# 6
крем здраве обаче два три дена подрет щесе мажеш заштотона мен ми излизат след вториа ден
Виж целия пост
# 7
Има кремове за след епилация.Аз ползвам такъв, веднага след епилацията и не ми излизат обриви.
Виж целия пост
# 8
Крем "Здраве" или "Медико идеал"  Peace
Виж целия пост
# 9
  bouquet на всички за съветите
Виж целия пост
# 10
Има кремове за след епилация.Аз ползвам такъв, веднага след епилацията и не ми излизат обриви.

Дай марка от която си доволна!
Виж целия пост
# 11
Личия имат един крем за след епилация мн е хубав. Едва ли ще помогне вече-занапред да няма повече такива инциденти Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия