кремове и друго с прясно мляко от кога

  • 444
  • 9
здравейте, дъщеря ми е почти на 1г.4м. продължава да пие адаптирано мляко джуниър на нестле.храним се на кухня.кухнята е в отпуск и питам мога ли да направя кремче,грис,мляко с ориз с прясно мляко ил да хправя от сухо мляко или от адапитрано мляко.дайте съвет.благодаря ви. приятен ден.
Виж целия пост
# 1
Аз вече му правя грис и кремчета с прясно мляко,няма проблеми.Всеки сам си решава,но мисля,че към годинката вече може  PeaceДа не говорим,че на кухнята готвят с прясно мляко  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Ами че те в нашта кухня кремчетата ги правят с прясно мляко.И аз след една- две седмици смятам да давам. Grinning
Виж целия пост
# 3
Моята дъщеря е точно на същата възраст и не давам все още прясно мляко. Не ползвам и кухня и ня смятам преди да навърши две години да и давам обща храна.
Виж целия пост
# 4
И аз мисля,че в детските кухни правят десертите с прясно мляко.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля,че в детските кухни правят десертите с прясно мляко.
Да, и при нас е така. Peace
Дори са сложили една голяма табела, на която го пише.
Виж целия пост
# 6
Вече сте големи и може.В кухните почти всички десерти се правят с прясно мляко.
Виж целия пост
# 7
щом сте на кухня, отдавна се е захранила с прясно мляко, по принцип след годинка се дава, така че нямаш проблем...
Виж целия пост
# 8
Ние сме на кухня от края на 8ми месец и там кремовете ги правят с прясно мляко и аз си и давам няма проблем.
Виж целия пост
# 9
Че можеш вече да въведеш прясното мляко-можеш. Но не е нужно...  Wink Ако обстоятелствата не те притискат, задръж въвеждането до навършването на 2 години  Peace АМ е в пъти по-добро от това, което можеш да предложиш като прясно мляко (освен ако нямаш достъп до наистина домашно мляко).
До  към двегодишна възраст дългите молекули на кравешките протеини са много трудни за усвояване (та и след това са трудни, но организмът се справя по-лесно)...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия