Намаления, намаления - къде?

  • 10 181
  • 96
Я кажете, къде какви намаления има?  Grinning

Това е старата тема за намаления в Дика - сега има пак, нали?
Има ли хубави ежедневни рокли, че да се разхождам в жегите до там? Цифри?
Виж целия пост
# 1
Хайде едно любимо "запис"  Wink

Аз вече писах за намаленията във Фадо, но там не се класирах за малък номер.
В Гранд-а, на 2 ет., точно срещу магазина на Флавия, имаше страхотна разпродажба - всичко по 25лв. Рокли, поли, дънки, чанти... но не знам какво е останало още.
В Терра Нова на Главната също върви разпродажба до -70%, но там си харесах само един потник.
Виж целия пост
# 2
Ммм, е Теранова нищо не ми хвана очото - за разлика от предни години, когато все отмърквам по нещо. Къде е този Гранд? Blush
Виж целия пост
# 3
Намаления преди пет дни имаше навсякъде където мина, МОЛа на Стамболийски, Графа, Витошка. Конкретно за ДИКА, мисля че нямаше тогава.
Виж целия пост
# 4

Новото "Сани" на "Кап.Райчо". Големият търговски център носи гръмкото име "Гранд".

Но пак ти казвам - не знам какво е останало, защото народът грабеше здраво. Аз от там си тръгнах с едни дънки /от тези намачканите с 50% лен/, намалени от 70лв.+ едни дънки за мъж ми + една риза за мен, тя пък беше намалена от 60лв.
И са реални тези намаления, защото аз често минавам от там /район ми е/ и преди знам какви бяха цените.
Виж целия пост
# 5
Но пак ти казвам - не знам какво е останало, защото народът грабеше здраво.
А това - кога?
Виж целия пост
# 6
Преди две седмици.
Виж целия пост
# 7
А дали има още намаление в Капаска и дали е реално, а в Литъл Биг?
Виж целия пост
# 8
намаления има от две седмици ooooh! навсякъде. дика даже имат нова есенна колекция. както и манго.
Виж целия пост
# 9
А не е ли краят на намелинията вече, не началото?  Thinking
Виж целия пост
# 10
А не е ли краят на намелинията вече, не началото?  Thinking
E, аз сега се сещам, сега и питам Grinning
Виж целия пост
# 11
   Миналата седмица във всеки магазин по главната като тръгнеш от пощата имаше намаления. Аз стигнах само до малката главна, нямах време за повече. От Блага Благоева взех една рокля, всекидневна, беше намалена от 80 на 57 лв. Също бяха намалени роклите в уличката на Вердито до радиото и тв. Там имаше много красиви, но бяха останали по-малки номера.
Виж целия пост
# 12
Онзи ден бях по магазините, минах през Сити Центъра, Витошка, Мола и Графа. Нмаления има навсякъде до 70% стигат.... Минах и през Дика, Капаска и Батибалено, и от трите с по нещо си тръгнах - страшно им харесвам нещата, а и като има намаления  Crazy
Виж целия пост
# 13
А дали има още намаление в Капаска и дали е реално, а в Литъл Биг?

Има в Капаска, много хубави неща имат, просто съм влюбена в тях... Аз дори си взех потниче за 12 лв.
А в Батибалено има страхотни рокли, аз си взех една за 75 лв, но просто е прекрасна... Много е хем елегантна, хем за всеки ден става  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз си мислех, че намаленията вече приключват. В Hush puppies в Мола дори бяха извадили ботуши вече, а аз минах от там точно в най-горещия ден - 40 градуса беше на вън Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия