Откъде детски обувки Хипо или други качествени? София

  • 4 904
  • 35
Синът ми е с плоско стъпало засега, освен това си няма сандали. Искам да му купя хубави, ортопедични и качествени. Харесвам обувките на Хипо, но и на други хубави съм съгласна. Въпросът ми е може ли някой да ми препоръча магазин за тях? Живея в на Орлов Мост, така че, моля, не ме пращайте в Люлин или Обеля   Laughing
Благодаря предварително  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Живея в на Орлов Мост, така че, моля, не ме пращайте в Люлин или Обеля   Laughing


                 Опознай Родината за да я обикнеш Laughing

  Колев и Колев
Виж целия пост
# 2
Ммм, да, намерих и Колев, намерих и Хипо. Хипо изобщо не предлагат сандали  newsm78 Има купища ботуши и пантофи. И само два чифта обувли  Shocked
На Колев ги разгледах, обаче не са ортопедични. Поне дадените в сайта. Нямат извивката за свода.
И всичките сандали са еднакви, с едно такова отпред на пръстите, дето не го харесвам, само цветовете са различни  Sad

Виж целия пост
# 3
На етикетите на К&К има обозначение, че са ортопедични Thinking
 Хипо имат сандали, явно не са ги изложили в сайта.
Виж целия пост
# 4
Рихтер ,на цената на К&К ,А са мноооого по-добри  Peace
Виж целия пост
# 5
Къде имат магазин Рихтер?

Каланова, пише, да, четох, но на картинките са си плоски  newsm78
Виж целия пост
# 6
ето  тук има магазините ,които продават вноса на Неделчев-Неделчев  Peace
http://nn-bg.com/bg/shops.html
Виж целия пост
# 7
Коте, благодаря ти, разгледах, моделите изглеждат доста добре. Обувките Рихтер обаче се предлагат само общо в 5 магазина в страната, два от които са в София. Единият е до нас близо, до Римската стена, така че утре ще отида да разгледам. После ще пиша, мерси пак  Hug
Виж целия пост
# 8
Няма за какво  Hug Дано да ти харесат,аз много ги харесвам и за зимата  дано котка да не ни мине път и ще сме с такива Peace
Виж целия пост
# 9
разгледа ли моделите на ЧИпо? http://www.kids.bg/index.php?cPath=7_69 НЕ са лоши
Виж целия пост
# 10
Pablosky  Peace - продават ги в магазини Esprit.
Ecco  Peace - продават се в магазини Salamander.
В момента трябва да има намаления на сандали  Wink
Виж целия пост
# 11
разгледа ли моделите на ЧИпо? http://www.kids.bg/index.php?cPath=7_69 НЕ са лоши

Разгледах ги, мерси  Simple Smile Но май са само инет магазин, а не бих взела обувка, без да я видя и без да се пробва. Освен това няма със свободни пръсти отпред, както държа  Peace
Виж целия пост
# 12
Обадих се в магазина, където предлагат обувките Рихтер. Имат един чифт сандали, 21-ви номер  Rolling Eyes
Страшен избор, страшно предлагане   ooooh!
Виж целия пост
# 13
Кои си си харесала?
Виж целия пост
# 14
В сайта има 4 чифта, които не са лоши. Не мога да ти копна картинки, понеже са с флаш. То така или иначе има само 4 чифта, които се предлагат. Но в магазина има един, а на мен ми трябва 23-ти номер, така че отпадат, за съжаление.
ще се разходя до Хиполенд в Скай Сити, да видим там какво ще намеря  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия