цветна снимка.

  • 678
  • 6
моля,кажете ми кога се прави цветна снимка.преди М или след нея.питам защото АГ изобщто не ми обясни,а направо  ми каза че трябва да отида,а това се пада утре.и можели да се прави по всяко време?Благодаря ви много.
Виж целия пост
# 1
Меги,в другата ти тема вече ти писахме,че цветна снимка се прави след М.,да са минали 1-2 напълно чисти дни и преди овулация.Успех!
Виж целия пост
# 2
Извиняваи че се повтарям, но ми е за парви пат и не искам да сьм в невидение,както и вях до сега.благодарна сам на това че имам някой симптоми на бременност,и наи вече на вас иначе незнам какво щтеше да стане ако вях отишла утре да ми направят снимка.просто незнам.благодаря ви сьрдечно.
Виж целия пост
# 3
Като става въпрос за цветна снимка някой има ли представа дали е възможно тя да покаже непроходимост на тръбите, а след лапароскопия, доктора да каже, че едната тръба е съвсем нормална???
Виж целия пост
# 4
а ми да може да покаже че са запушени ако получиш спазъм от контраста това ми го обясни моята лекарка.слава богу при мен нещата бяха много бобри.аз мога да ти кажа това но има момичета който са по запознати надявам се те да ти пишат Hug
Виж целия пост
# 5
Като става въпрос за цветна снимка някой има ли представа дали е възможно тя да покаже непроходимост на тръбите, а след лапароскопия, доктора да каже, че едната тръба е съвсем нормална???
Да може, ила ако е имало спазъм, както ти е писала Ралче или ако са ти махнали някакви сраствания при лапароскопията, както беше при мен.
Виж целия пост
# 6
след моята снимка в Шейново, епикризата и диагнозата водеха към инвитро Stop Naughty #2gunfire #Cussing out
Отидох в Надежда, чаках, колкото е необходимо за да направя лапаро директно, направих лапароскопията за по сигурно и какво се оказа - проходими тръби, е...едната леко нагъната , но с възможност за естествено забременяване.
Изводите остават за вас!
Успех Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия