кондолими

  • 1 345
  • 2
Здравейте!
Миналата година,декември ,разбрах,че имам кондолими. #CrazyГинеколожката ми тогава  ми изписа едно мазило (мисля,че кондолим се казваше),което не ми помогна,а после ме препрати на кожен .#2gunfireТой ми обясни,че с  неговата апаратура не е възможно да ми изгори кондолимити и с недомлъвки ме светна,че просто гинеколожката ми е искала да се отърве от мен.Кожният лекар ми препоръча друг гинеколог,от който много съм доволна,защото ми обърна внимание и е много внимателен.С общи усилия продължаваме борбата срещу тази гад.Сега когато ходих последно на преглед имах папуломи,мисля че така се казваха,образувания по шийката на матката .В края на месец август ще ходя на следващия преглед.Лекарят ми каза за ваксината Силгард,която  също е  и против рак на шийката на матката.Доста смущаваща е цената и-около 800лв,но здравето няма цена.Тъй като смятам,че темата е важна ,моля всички жени със сходен проблем да  споделят своите преживявания и си дадем кураж срещу тази напаст.Моята най-голяма мечта е да се излекувам и да имам дете.Ожених се миналата година през лятото,а както писах през дек. разбрах за кондолимите.Ще ви пиша за развитието на нещата,но аз изкрено вярвам,че всичко ще свърши по най-добрия начин.  bouquet
Виж целия пост
# 1
ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД!!! Hug
Виж целия пост
# 2
казват се кондиломи а лекарството-кондилин
всичко ще е наред, трябва ти добър специалист да ги изгори и после редовно цитонамазка Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия