препоръчайте ми добър гастроентеролог за детето ми! МОЛЯ ВИ!СПЕШНО Е

  • 2 744
  • 9
моля да ми препоръчате добър гастроентеролог от Бургас или от друг град. Детето ми е на 5 год и ми казаха че има язва на дванадесетопръсника , но бих искала да се посъватвам и с друг специалист. Мола ви ако някой е имал подобни проблеми - за повече информация.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!
Виж целия пост
# 1
Дано да се включат мамите от Бургас, но ако имаш нужда от гастроентеролози в София, ми пиши  Hug
Виж целия пост
# 2
д-р Меглена Георгиева във Варна
Виж целия пост
# 3
аз май за добър лекар в БУргас не съм чула
съжалявам, но мисля, че е най-добре да дойдеш в Сф
Виж целия пост
# 4
Здравейте,
За съжаление не мога да помогна с препоръка на лекар, но искам да ви успокоя, ако мога. Аз самата съм с язва от 4-годишна, като с много упорит труд от страна на родителите ми, през пубертета състоянието много се подобри и сега (вече съм на 32) имам само дискомфорт напролет и наесен. Две са нещата, които ми помогнаха - диета (практически през целия си живот не съм яла пържени и тежки храни, така че не страдам от липсата им) и много години сутрин половин час преди ядене една супена лъжица нерафиниран зехтин, в който един месец екиснат жълт кантарион (и после е прецеден). Дори сега при леко неразположение пия сутрин една лъжица зехтин.
Виж целия пост
# 5
Мишел препоръчаи ми от София,МОЛЯ ТЕ.........
Виж целия пост
# 6
dr.Elena Lazarova ili drugite doktori ot Instituta po Pediatria v Sofia-Klinika po detska gastroenterologia.
Виж целия пост
# 7
д-р Лазарова от  Болница ТОКУДА ли??или е друга..................прочетох че е необходимо да се направи гастроскопия и доста се притеснявам ...........пише че трябва да е с упоика.Няма ли друг начин на диагностичиране..............КАк се лекува???
Виж целия пост
# 8
Ne e v Tokuda.V  Sofia,Klinikata po detska gastroenterologia namirase v Instituta po pediatria.Otnosno izsledvanijata ne sam na jasno.Hodihme tam dosta pati sas sinat mi kogato be6e malak,no po drugi oplakvanija.Tova e bolnitsa samo za detsa, ste vidja kakav be6e adresa ...
Виж целия пост
# 9
bul.''Iv.Ge6ov''11,a na ul.''Nayden Gerov''2e poliklinikata na pediatriata kadeto preglezdat i priemat.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия