Първия преглед на педиатър у дома ПЛАТЕН????Спешно!

  • 6 153
  • 103
Току що педиатърката, при която смятах да запиша бебо заяви, че първото посещение у дома е платено, защото забележете още не е записах бебока...а тя идва за да го запише!

На вас искаха ли ви пари, редно ли е това????

Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Не, не са ми искали пари. Дойде още в деня на изписването, но не ни е поискала инто стотинка.
Виж целия пост
# 2
Не - няма такова нещо - не ми е вземала пари  Stop
Виж целия пост
# 3
Не се заплащ6а посещението в къщи, педиатърът е длъжен да направи 2такива посещения в дома, в който ще се отглежда детето.
Просто си смени педиатъра.
Виж целия пост
# 4
БЛАГОДАРЯ!!!
Аз нямам намерение д аостане тази, тя с това отношение мерси, ама адски се ядосах, ами е ако е самотна майка без възможности...ама че мафия!
Виж целия пост
# 5
Не се заплаща нищо.
Виж целия пост
# 6
Не се заплащ6а посещението в къщи, педиатърът е длъжен да направи 2такива посещения в дома, в който ще се отглежда детето.
Просто си смени педиатъра.

Точно така - задължително е.
Можеш да подадеш сигнал в НЗОК.
Виж целия пост
# 7
Нищо не съм плащала - като се роди сина ми.
Виж целия пост
# 8
На моя позната поискаха,тя беше много възмутена.На мен нито веднъж не са ми искали.И да ми искат-да не съм луда да дам?!Влиза им в задълженията това първо посещение.Вече съвсем ни взеха за мезе!!....
Виж целия пост
# 9
Ние платихме 10 лева, защото не било записано бебето. А не го бяхме записали, защото още не беше излязъл актът за раждане, не можело без него. За жалост хич нямахме време да проучваме въпроса, така бързо ме изписаха, така се ошашкахме, че просто се оставихме на течението. Сега ме е яд. #2gunfire
Виж целия пост
# 10
На мен не са искали пари, но и аз съм чувала, че 1-вото посещение е платено, защото детето не е записано и ЗК не плаща на педиатъра нищо за това посещение.
Виж целия пост
# 11
Това посещение не се заплаща , както и всички след това, та чак до 18 годишна възраст на детето

относно долния пост - избираш си педиатър говориш с него и след изписването идва в къщи да види бебока , в болницата нищо не са ме питали за този избор
Виж целия пост
# 12
Кога и как се записва бебето при педиатър?Мен още в болницата ме питаха избрала ли съм педиатър,името му,записаха си там в журналите,и с това се приключи.После,доколкото знам,се праща писмо от болницата до избрания педиатър.
Виж целия пост
# 13
А пък ние платихме десет лева, защото детето не било записано!? А как да е записано, щом акта за раждане се бави поне 10 дена?!  smile3515
Виж целия пост
# 14
Здравейте !
Малко се включвам встрани от темата и моля да ме извините , но искам да попитам.
ТРябва ли да се избира педиатър още преди бебето да се е родило ,или веднага след като се роди трябва да се отиде при съответно избраният лекар.Не съм много наясно ! Благодаря ВИ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия