Проблем..

  • 567
  • 7
Отбих малкия. Вече втора седмица не го кърмя. Стана отведнъж, защото просто миналата седмица беше при баба си. Дясната гърда, която ми е по-млечна започна да ме боли. Три пъти се цедих за една седмица - 40, 20, 15 мл. само от нея. Пълни се с кърма, не мога да кажа обаче, че вече се препълва, но болката си стои. Кат изцедя болката намалява и на другия ден пак се засилва. Болката е само при натиск. Все едно съм я натъртила..
От понеделник миналата седмица започнах да пия противозачатъчни. Възможно ли е да има някаква връзка?..
Много ми е криво.Не само, заради болката, а и май не бях още психически готова да отбивам(нищо, че вече беше започнало да ми писва).  Моето - хем сърби, хем боли Никога не съм имала проблеми през целия ми кърмачески стаж..Детето прие отбиването много добре за сега. Преди заспиваше като посуче малко. Сега ми казва чао, аз излизам от стаята и той си заспива..Идва ми "еретичната" мисъл да му кажа, че млекце пак има...

Ще се радвам ако може да ми дадете съвет какво да правя..
Виж целия пост
# 1
Като zа начало отиди на лекар да ти прегледа гърдите и каже на какво се дължи болката и въzможно ли е да има връzка с противоzачатъчните.
А zа това, че детето само си zаспива и не се нуждае от гърдата - не може цял живот да е zависим от нея  Wink.
Виж целия пост
# 2
На какъв лекар се ходи в случая?
Виж целия пост
# 3
На мамолог, според мен. Но пък щом пиеш противозачатъчни, мини през гинеколог - първо.
Виж целия пост
# 4
не зная до колко ще съм ти полезна, но наистина отиди на гинеколог, а той нека те прати на мамолог, а що се отнася до желанието ти отново да дадеш мляко на детето си незнам до колко си суеверна, но аз съм и от старите хора знам, че когато детето е отбито и след това отново се сложи на гърдата уручасва, за това по-добре въпреки изкушението не го слагай отново на гърдата.
Виж целия пост
# 5
Глупостта с урочасването няма да я коментирам. Питайте БУ Simple Smile



Иначе отиди и на гинеколог и на мамолог. Обаче първо си вземи направление от личния, че мамолога ще ти излезе златен.
Виж целия пост
# 6
Това с урочасването ще го пропусна!
На мен ми прилича на запушен канал, напипваш ли бучка там където е болката? Ако е запушване използвай стандартните методи, топли компреси, цедене и зелеви листа. А ако това не помогне най-добре ще те оправи бебето, то е най-добрата помпа.
И все пак е хубаво да те погледне мамолог.

Успех!
Виж целия пост
# 7
И моя съвет е да отидеш на лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия