Дупки на ушите

  • 7 222
  • 21
Наскоро се усетих, че дупките на ушите ми са станали доста големи. Аз съм си виновна за това, спя с обеците и не ги махам с месеци. Исках да питам дали има някаква процедура, с която да си възвърнат предишния вид.
Виж целия пост
# 1
Махни обеците за 2-3месеца и дупките постепенно ще започнат да се затварят.
Виж целия пост
# 2
Не мога да ти помогна за съжаление. Аз си мисля, че дупките се разширяват от тежки обеци. Едва ли е от това, че спиш с тях. Може би Mirama е права.
Виж целия пост
# 3
Моите не съм ги сваляла от както са ми пробили ушите на двегодишна възраст, само сменям обеците. Нямам проблеми с големината на дупките.
И аз мисля, че се получава от тежки и големи обеци. Свали ги за известно време Peace
Виж целия пост
# 4
И мойте дупки са де разджлямбили малко  ooooh!
Дали да не взема и аз да сваля обиците???  newsm78
Виж целия пост
# 5
Според мен също е от носенето на тежки обеци. Свали ги за известно време, но не чакай да се затворят съвсем дупките, а като видиш че се позатварят си сложи леки обеци. Да не пробиваш отново дупки...
Виж целия пост
# 6
Според мен също е от носенето на тежки обеци. Свали ги за известно време, но не чакай да се затворят съвсем дупките, а като видиш че се позатварят си сложи леки обеци. Да не пробиваш отново дупки...

Виж целия пост
# 7
Е аз не нося обеци от около 1 година вече, а дупките не се прибират, все са си същите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Махни обеците за 2-3месеца и дупките постепенно ще започнат да се затварят.

 Peace
Виж целия пост
# 9
И на мен две от дупките (най-долните) са ми разширени от тежки обеци.Сега нося съвсем лекички халкички.Може би наистина ако известно време не носиш обеци,ще се посвият Thinking
Виж целия пост
# 10
Разширяват се от тежки обеци, решението или ги махни за постоянно за около месец или колкото трябва там или смени си обеците с по леки (ако твоите са тежки естествено) и спри да спиш с тях, ползвай ги само през деня...  Peace
Виж целия пост
# 11
А ако се сложи обица на ухото ,но на хрущяла,носиш я известно време и после я махнеш ще личи ли  дупката?И дали ,ако носиш там обица дълго време ще се разшири и ще се вижда  много?
Виж целия пост
# 12
Мисля, че е възможно да остане дупка. Моята баба е спряла да носи обици в гимназията (не съм им позволявали тогава). На едно ухо дупката и е зараснала, но на другото още си я има.
Виж целия пост
# 13
И моите не са се увеличили, а нося обици нон стоп от 1-ви клас  newsm78

Свали обиците за известно време!
Виж целия пост
# 14
Според мен също е от носенето на тежки обеци. Свали ги за известно време, но не чакай да се затворят съвсем дупките, а като видиш че се позатварят си сложи леки обеци.
И аз мисля така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия