Ваканция, ура или тези, които не отлетяхме...Немска тема №39

  • 11 723
  • 301
   

               


Старите теми
 Мами в Германия
 Мами в Германия 2
 Мами в Германия 3
 Мами в Германия 4
 Дас Фюнфте дойче тема
 Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА
 Дас Зийбте дойче Вайнахтстема
 Ахтунг- Ахтес Дойчес тема!
 Дяволски интересна – Нойнтес Дойчес Тема      
 10та Биографична тема на немските мами
 В Германия нашите мъничета скоро ще се радват на кокичета 11
 На  любимия в Германия сърцето си дарихме, но и за детска обич не спестихме (12)
 Ich liebe dich, Трифоне или Тринадесета фатална НЕМСКА тема
 Die Jecken sind los и в Германия се маскираме
  В Германия пихме по Карнавала до последен дъх, сега се жалваме с Въх!Въх!
 Баба Марта идва на гости в Германия
 17 НЕМСКА, отчетна за Риенка. Какво сготви вампа днес ?
 Как да сготвим немски застраховател за вечеря- рецепта от Риен 18
 Мами в Германия и спеzиално zа Лиска номер 19
 Мами в Германия, или как да не се превърнем в дропли - 20
 Великденска треска за сръчни немски мами 21
 Мами в Германия 22
 Тема 23 от НЕМСКА ЗЕМЯ. Стягаме се zа басейни, реки, морета, еzера
 
Музикални страсти и предпочитания нажежават немската земя 24

 Слънце весело пече, цяло немско сладолед яде 25
 Den Muttertag werden wir begrüßen, ganz Deutschland uns liegt dann zu Füßen! 26
 
Vatertag, Männertag, Herrentag - Мами в Германия говорят за мъже 27

 Слънце в немско пак напече, сладоледът маха отдалече 28
 Jedem Tierchen sein Plaisirchen! 29   
 На градушки не се даваме, лято чакаме в Германия 30
 Сирене и вино ни се нрави, нека се самозабравим - Германия, номер 31
 Прани гащи са простряни на ГЕРМАНСКИ сладурани, гросе 32
 Виртуални асоциации за останалите НЕМСКИ грации- 33
 Свободни съчинения на мамите из немско по тема номер 34 от конспекта
 Свободни съчинения на мамите из немско по тема номер 35 от конспекта
  ДЕ мама към море пътува,с децата да лудува,слънчице я грее весело се смее 36
 
Тема на "Германките" поредна, за едни приятна,а за други вредна 37
38ма немска девизия



 Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами  

КАРТАТА...или къде живеем Wink

Toва сме ние,които правим темата:

 

Mi6ka, Вечерница, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, vivita, Шехи, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, grami, Priyatelka, ZiMa, Vessito, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, ЬориMilli, Новичка,   asseto, Sesiliq,





Кръстница на темата - Вивита Peace
Виж целия пост
# 1
Чико, дай линк към преработената снимка, докато не ми е изтекло времето за редакции bouquet.
Виж целия пост
# 2
татяна, кое
http://www.kendallhealthcare.com/kendallhealthcare/pagebuilder.a … ?webPageID=121555
http://www.tycohealth.de/

http://www.diashop.de/manufacturer114/index.html?filter_id=23&am … rd=google/Kendall
http://shopping.yahoo.com/s:Medicine%20&%20First%20Aid:4168-Brand=Vaseline

http://www.nextag.com/vaseline-constant-care/search-html
Виж целия пост
# 3
Доколкото раzбирам, Тайко е търговското име на Кендал в Германия.

http://www.kwp-consult.de/apotheke/163260/  виж, Vaseline Gaze се каzва, има много раzли4ни раzфасовки, трябва да видим тя кои иска  Thinking  Цените са ужасни  Sad 

(Как е тубе на български?  Blush )
Виж целия пост
# 4
да , но ние ще и дадем и касовите бележки, та да ги прати на zдравната каса в БГ.

а ако тя даде рецепта от БГ лекар, може да се даде на тукаш?н педиатур, който иzписва нещото ... после може да се претендира евент. zа парите
Виж целия пост
# 5
 newsm78  zа какво?
Виж целия пост
# 6
ами може да и дадат парите или zаст от тях.
Виж целия пост
# 7
Дано  Praynig
Виж целия пост
# 8
Сърфи, имаш поща.

Татяна, кажи от коя фирма ще купуваш бинтовете, да взема и аз да купя нещо и да ти ги пратя да ги носиш заедно? (ако искаш разбира се)
Нещо мехлеми не иска ли Лилибон?
Виж целия пост
# 9
Пише, че си ги купува от там.
Виж целия пост
# 10
записвам се, честитя на Майра и на Зима и ви пожелавам лек ден!
Виж целия пост
# 11
Ами 4акам тя да ми каже от кои то4но. Ина4е аz Ще ги вzема от аптеката, но съвсем нагло Ще ги питам дали не могат да ми ги дадат на Einkaufspreis, все пак все от една и съЩа аптека вzимам лекарства а те не са малко (мехлемите zа Милена, ваксините, то се събира), Ще йм обясня раzбира се zа какво са  Peace

Мен ми е все тая, как Ще процедираме. Бях предложила варианта да съберем пари не zа друго, а zаЩото цените на тия бинтове са бая високи и може би не вси4ки желаеЩи Ще могат да купуват цяла пакунг  Sad  Да не сте си помислили, 4е искам да ви вzема парите?  Shocked  Sad
Виж целия пост
# 12
Татяна, а в Санитетсхаус дали се продават такива неща newsm78 и дали не са по-евтини там
Имам чувството, че всичко що е в аптека е по-скъпо, отколкото в санитетсхаус Thinking
Виж целия пост
# 13
пишете ме и мен при парите за лилибон. дайте на лични сметка да преведа евровчета. естествено мисля, че ще се забогатиш татянке Twisted Evilкола, яхта, тва онова. давай сметка да преведа кинти. имам в мюнхен позната аптекарка мамка му, ама кат съм си още в сф нема начин да взема на покупна цена ooooh!ако се намери разбран лекар, може и да предпише рецепта за гацето, ама аз не съм на място и просто сега не става. като се затътрим вкъщи веднага ще измисля нещо. в смисъл, в мюнхен. може да намеря някой на мен да предписва и да ги пращам на лилибон.
татянке, пусни ми точното наименование на гацето и артикел нуммер или линк към сайта да видя какво мога да организирам. имам приятелка, която бачка в старчески дом, ако имат повечко може и оттам да се уреди нещо.
Виж целия пост
# 14
Пепи, не zнам, нямам представа. Трябва да се провери, но аz тук нямам Занитетсхаус на блиzо.... Ако някоя от вас има под ръка  Hug

Мата, и аz мислих вариант zа рецепта, но пусто, тук оЩе нямам лекари, само педиатъра, но той не е такъв тип дето Ще го направи  Sad И аптекари не поzнавам, но утре така или ина4е Ще ходя до наШета с един огромен приватрецепт  Mr. Green  и Ще питам zа отстъпка zа ония превръzки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия