Столчетата за кола

  • 653
  • 4

Анкета

Как избирате и колко пари бихте/сте отделили за столче за кола?

Опции:

В момента по ред причини силно ме интересува темата за столчета за кола. Вие как избирате столче? Един ден в един голям столичен магазин едно младо семейство си избираше столче за наследницата - момиченце на ок. 3 годинки. Останах изумена, че майката го избра, понеже "лилавото е по-хубаво от червеното"... А бяха различни марки, на различна цена. Та се зачудих колко от всички хора се зачитат по краш-тестове и препоръки на производителите на коли и т.н. преди да изберат столче. А също и колко средства биха отделили, понеже това си е разход определено. И все пак...
Виж целия пост
# 1
Нашето го купихме от Продавалника Grinning
Много съм доволна,запазено е,да не кажа направо ново,а и цената му е много по-добра от тази в магазина Wink
Виж целия пост
# 2
Майката може би е имала предвид конкретните столчета и вместо да споменава марки и модели ги е обозначила според цвета им.

Първото столче преди 13 г. поръчахме да ни донесат от Англия, т.е. не сме го избирали лично. Второто - подарък от колеги. Кошницата - назаем от роднини. Седалките, които Габа полза сега - едната е от Импас и е отпреди 6-7 години без възможност за избор на модел, другата е по-нова и е с ограничител за колана.
Виж целия пост
# 3
Вчера ходихме да гледаме за столче. Нашият избор е от 0-18кг, така за около четири години няма да го мислим. Не държим на определена марка.
Виж целия пост
# 4
Опция 2 що се отнася до цената. Иначе избрах столчето по това колко назад може да ляга, защото често пътуваме на дълъг път,Иво обича да спи в колата и за мен беше важно да му е удобно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия