За всички ползващи Veet Депилатоар

  • 4 535
  • 14
Вчера реших да епилирам мъжа ми,  Mr. Green

Тъй като неговите косми са много дебели реших да оставя крема да подейства още малко...

ГОЛЯМА ГРЕШКА! Кожата му разрани ...  ooooh!  ooooh!
Появиха се мънички ранички за да бъда точна..

Моля четете внимателно упътването (там пишеше с големи букви - не повече от 6 мин, а той стоя около 10..)

И НЕ ПРЕСРОЧВАЙТЕ ВРЕМЕТО за действие на продукта...

ПС. от вчера го мажа с крем "Здраве", но едва ли ще помогне много..
Виж целия пост
# 1
Ами   да   и аз го направих  този  номер само дето ми казаха да стоя  20 минути за по  сигурно   кожата ми  изгоря..за  две седмици  се  оправи след обилно   мазане  с  крем  .Много неприятно....но   затова са  упътванията за да се четат Laughing Crazy
Виж целия пост
# 2
Същото се случи и на дъщеря ми, макар че уж спазвала времето от 6 минути. Лекувах я с мазане на Витасин сутрин и масло от грозде на Икаров вечер и след 3-4 дни вече отмина опасността от възпаление. Сега вече има съвсем малки белези, които постепенно избледняват.
Виж целия пост
# 3
На мен не ми се е случвало времето винаги го засичам стриктно, но наистина много оплаквания съм чувала дори при спазено време.  Close

Надявам се мъжа ти да се оправи бързо и да му минат тези рани че в тая жега сигурно е много неприятно, а за крем "Здраве" мисля че ще помогне, но едва ли ще стане от първото второто намазване
Виж целия пост
# 4
Да, така е.... и аз бях станала на рани - беше ми много криво (добре, че стана в деня след сватбата ми, че ако беше преди... Close). Мина ми за около седмица- до десетина дни Peace
Виж целия пост
# 5
Благодаря, ще пробвам и от вашите мазила!

Много ми стана неудобно, сякаш той е опитно зайче..  ooooh!

 Tired
Виж целия пост
# 6
ami az stoqh 5 min i sym dowolen.mahna mi wsi4ko.4etete Peace
Виж целия пост
# 7
Аз си купих такъв за интимните части и го използвах за подмишниците, защото нали и там е по нежна кожата. Стоях точно 5 минути и умрях от болка. През нощта се мазах с пантенол, защото не можех да заспя. Сега кожата ми е подута, силно зачервена и адски болезнена. Цял ден стоя с разперени ръце. Бясна съм. Как могат да ги продават, не ги ли тестват преди да ги предложат за масова употреба?!
Виж целия пост
# 8
мале какво си направила???????? горкия мъж  Whistling
Виж целия пост
# 9
Аз също ползвам спрея на Veet и си спазвам времето от 6 мин. и никога до сега съм нямала проблеми.  Ами те са го написали хората, ама явно няма кой да го чете
Виж целия пост
# 10
  Ами те са го написали хората, ама явно няма кой да го чете
         Peace
Виж целия пост
# 11
Вчера реших да епилирам мъжа ми,  Mr. Green

Тъй като неговите косми са много дебели реших да оставя крема да подейства още малко...

ГОЛЯМА ГРЕШКА! Кожата му разрани ...  ooooh!  ooooh!
Появиха се мънички ранички за да бъда точна..

ПС. от вчера го мажа с крем "Здраве", но едва ли ще помогне много..

ауууууу и аз моя го бях подредила по-същия начин, Blush
мазах го с крем здраве и му мина за 3 дни
Виж целия пост
# 12
Аз също ползвам спрея на Veet и си спазвам времето от 6 мин. и никога до сега съм нямала проблеми.  Ами те са го написали хората, ама явно няма кой да го чете

 Whistling
Виж целия пост
# 13
RS благодаря ти!!

Бях решила , че само аз съм толко небрежна  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ух, аз мнооооого отдавна го използвах за подмишници - спазих времето (пишеше 10 минути), даже май стоях малко по-малко newsm78, и накрая ми бяха изгорели ужасно. Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия