Пъпки по..

  • 2 253
  • 24
гърба..
появиха се !!!
Плиййз  за качествен лосион, ексфолиант или ..незнам си кво newsm78
Виж целия пост
# 1
От къде ги взе ти пък тези пъпки?!Голям си образ Laughing!
А какви са,да не е обрив?
Аз ако съм на твое място бих опитала първо малко почистване с калиев перманганат.Или със смрадлика...де да знам,нещо което би могло да ги подсуши...
Виж целия пост
# 2
Albertine
ох, добре че влезе в мойта тема да ме успокоиш, че шЪ си умра по гръб грозна и пъпчива...
еми, незнам откъде се взеха, групирали са се по тройки в областта на кръста, явно там е най-пълноводна реката от пот..Не е обрив, категорично. Naughty
 Thinkingмислите ли че е от хормонален  luvbedхарактер Sick

добре, че в заглавието не написах КЪДЕ са гАдините, та бая народ да ме прочете, надявайки се на нещо по-пикантно hahaha
Виж целия пост
# 3
Аз ако съм на твое място бих опитала първо малко почистване с калиев перманганат.Или със смрадлика...де да знам,нещо което би могло да ги подсуши...

 newsm10 Възможно да е от жегата.
Виж целия пост
# 4
Може да е от жегата. И мен ме тормозят от време на време. Третирам ги с лосион против акне.
Виж целия пост
# 5
обтривах три дни с тампон напоен със спирт и няколко капки йод...изтребих ги до крак...но отново се появиха, мамк. му!
Какъв лосион за акне??
Виж целия пост
# 6
Ми да,то нали пак от пот,от жега от хормони,нали пак обрив се води.Или аз съм в грешка?!
Действай с перманганата!
Ако ти се занимава на дълго и широко-ореховата шума също действа дивино в такива случаи с кожни проблеми.Много ефикасно нещо,ама пипкаво... Confused
Виж целия пост
# 7

 Thinkingмислите ли че е от хормонален  luvbed характер Sick

добре, че в заглавието не написах КЪДЕ са гАдините, та бая народ да ме прочете, надявайки се на нещо по-пикантно hahaha

Какво общо имат този вид хормони luvbed, с обрив на кръста!?! newsm78
Виж целия пост
# 8
Щом си сигурна, че не е алергичен обрив или нещо подобно, погвай ги с двойната маска на Nutrogena - тя съдържаше незнам си каква там киселина(забравих и името), която ги пресушава гадините. А и смрадликата също става, но много внимателно да не ти останат мънички частички от нея по кожата, защото изгаря! А ако са хормонални (ако ще те ощастливява скоро например) те сами ще си изчезнат, като през това време ще те влудяват безкрайно  #Cussing out

Сега видях, че си писала, че вече веднъж си ги победила......да не би някоя дреха, която носиш да те алергизира  newsm78
Виж целия пост
# 9
Карил,ако искаш мигновенно действие,ходи вземи някакъв кортизонов спрей(Levocort).Напръскваш ги вечерта,сутринта вече ги няма.Избити до крак. Laughing
Виж целия пост
# 10

Какво общо имат този вид хорнони luvbed, с обрив на кръста!?! newsm78


незнам, затова питам

Мерси, за перманганата не се сетих! ПРОБВАХ с кортикостероид+АБ - НЕ ПОМАГА!!
Виж целия пост
# 11
обтривах три дни с тампон напоен със спирт и няколко капки йод...изтребих ги до крак...но отново се появиха, мамк. му!
Какъв лосион за акне??


Какъвто ти предложат в аптеката. Моето е Акне Аут
 
Виж целия пост
# 12
  На мен целият  ми гръб е в ситни пъпчици, които понякога се простират по рамената. Никога не съм имала такива пъпки, ама сега имам и тази бременна екстра. Чак се дразня да се почеша - всичко ми е грапаво. А какво общо има, че са хормонални - няма да се повлияят ли?
Виж целия пост
# 13
 На мен целият  ми гръб е в ситни пъпчици, които понякога се простират по рамената. Никога не съм имала такива пъпки, ама сега имам и тази бременна екстра. Чак се дразня да се почеша - всичко ми е грапаво. А какво общо има, че са хормонални - няма да се повлияят ли?

и аз имам по раменете
незнам може и да се повлияят newsm78

отивам за лосион  animal037
Виж целия пост
# 14
Или е от жегата или е от материята на някоя дрешка, която си носила... може да третираш местото със спирт или някой специален лосион, но ако е нещо безобидно ще изчезне само..., а и се сещам за едно друго... пъпки ****, ама незнам...  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия