хемороиди при бременна

  • 1 603
  • 11
мами помагайте.в4ера пак ми се появиха 2 големи хемороида и много ме боли,а о4аквам да родя всеки момент и знам ,4е от раждането става още по зле.след първото беше някакъв кошмар.прекарвах 4асове в тоалетната,неможех да ходя по нужда от болки.и сега е така,искам в малкото ми оставащо време до раждането да се опитам да ги поизлекувам.доктора ми дне сказа,4е след раждането трябва да ги лекувам с някакви свещи4ки,ама не мога да 4акам,много ме боли.едвам седя сега,а знам,4е ще стане и по зле.кажете какво да си купя или какви билки да сваря и да се кисна в тях.
Виж целия пост
# 1
...след раждането трябва да ги лекувам с някакви свещи4ки,ама не мога да 4акам,много ме боли.едвам седя сега,а знам,4е ще стане и по зле.кажете какво да си купя или какви билки да сваря и да се кисна в тях.
Напълно те разбирам.Този проблем си го имам откак съм родила,че и до сега.За свещичките ползвам Долопрокт,но питай дали стават за бременни.А иначе можеш да си свариш смрадлика и да си правиш бани(но да е по -хладка водата). Peace
Виж целия пост
# 2
Моя док ми изписа Ултрапрокт( още не съм го ползвала, та нямам впечатления, но поне е съобразен с бременността).
Освен това може и Анален.

п.п. Аз сега го купих, ама вече не било Ултрапрокт а Долопрокт.
Виж целия пост
# 3
Ползвах Пайлекс на Хималая, на билкова основа. Доволна съм.
Моите се появиха след раждането, в комбинация с шевовете положението беше страшно. Май хемороидидте боляха най-много от всичко.
Виж целия пост
# 4
I az da kaja ne6o-probvai s deflamol i antiflegmin.Antiflegmina se kupuva ot veterinarnata apteka.Bani sys smradlika.Jelaq ti uspeh i Zdrave.
Djein
Виж целия пост
# 5
Zabravih da spomena,4e i deflamola i antiflegmina sa mazila,Dano ti pomognat!
Djein
Виж целия пост
# 6
Не знам защо ти е казал след раждането.
Вътрешни ли са.
Иначе Проктогливенол, Долопрокт. Действат за ден-два, т.е. поне на мен ми минава за няколко намазвания.
Виж целия пост
# 7
Аз по време на бременността имах хемороиди и ползвах Пайлекс мазило, за около 3 дни редовно мазане и прибиране, изчезнаха.
Виж целия пост
# 8
Момичета ами при кървящ хемороид какво се прави, знае ли някой? Задължително ли се ходи на хирург или може и с лекарства да се продължи? Аз опитах и Долопрокт и Проктогливенол и Пайлекс и от вчера взех да кървя Sad
И знае ли някой опасно ли е това кървене от хемороид и може ли само да си спре? newsm78
Виж целия пост
# 9
а матсан дойч ц,може ли да се ползва от бременни,в пътването не пише да се забранява,а аз се намазах вече
Виж целия пост
# 10
Хемороидите са нещо нормално при бременната.След известно време ще се оправят.Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 11
Хемороидите са нещо нормално при бременната.След известно време ще се оправят.Не се притеснявай.
аз се притеснявма за конкретното мазило,нищо не пише в упътването и се намазах вече
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия