Обеца на пъпа при бременност.......след това???

  • 611
  • 6
Имам обеца  на пъпа от около 3 год.но съм бременна и се наложи да я махна.В момента дупката ми се струва по голяма и не ми харесва.Чувала съм че зарастват бързо.Ако има мами който могат да споделят с мен.
Виж целия пост
# 1
В чужбина се продават спец. обеци за пъпчета при бременни!  Peace Купи си такава и изобщо няма да се налага да я махаш.
Виж целия пост
# 2
Моята си я носих почти до края и сега пак съм с нея. Дупката ми се беше разширила малко от разтягането, но постепенно се сви.
По принцип не е хубаво да я носиш до края. Вземи си силиконова обеца за бременни или по- дебел хирургичен конец, който да носиш, за да запазиш канала.
Виж целия пост
# 3
Аз моята я махнах веднага след като забременях , а 3 месеца след раждането си я сложих без проблем - без да съм ползвала временна и не се беше запушила  Grinning .
Виж целия пост
# 4
Аз моята я махнах веднага след като забременях , а 3 месеца след раждането си я сложих без проблем - без да съм ползвала временна и не се беше запушила  Grinning .
Peace
Виж целия пост
# 5
Моята сама падна, изгубих я миналата година на морето и реших да не си слагам нова. Сега гледам, че дупката още не е зарастнала и май ще ходя да си купя  и да се накича  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Носих я докато беше възможно....поразширила се беше дупката наистина, но известно време след раждането се нормализираха нещата. Сложих си обицата обратно почти веднага след като родих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия