Нормално ли е?

  • 1 051
  • 9
Бебе на 8 м. и като прави опити да лази или да се катери по кошарата се запъхтява , нормално ли е ?
Виж целия пост
# 1
Обикновено за бебетата това е много тежко физическо упражнение и е нормално да пъшкат и да пръхтят, докато тренират. Grinning
Ако обаче си забелязала някакво по-характерно запъхтяване, сподели с педиатъра си.
Виж целия пост
# 2
Обикновено за бебетата това е много тежко физическо упражнение и е нормално да пъшкат и да пръхтят, докато тренират. Grinning
Ако обаче си забелязала някакво по-характерно запъхтяване, сподели с педиатъра си.
И аз мисля така.
Виж целия пост
# 3
Съветвай се с педиатъра ,но според мен нищо му няма на детето ти  Peace
Виж целия пост
# 4
Най-добре кажи на педито,чак да се запъхтява?!.... Shocked
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми издава всякакви звуци, от пръхтене до мучене, но не мога да си обясна какво точно имаш предвид под запъхтяване. Ако се тревожиш - консултирай се с лекар, иди при друго бебе на същата възраст и го виж него как пъхти.  Peace
Виж целия пост
# 6
А винаги ли го прави,в смисъл постоянно,или само като се умори ако е лазил по-продължително време?Колко кг е бебчо?
Не мисля,че е нещо притеснително обаче.Тези движения са твърде трудоемки за бебетата GrinningИ все пак сподели това с педито,да чуеш и той какво ще каже Peace
Виж целия пост
# 7
Обикновено за бебетата това е много тежко физическо упражнение и е нормално да пъшкат и да пръхтят, докато тренират. Grinning
Ако обаче си забелязала някакво по-характерно запъхтяване, сподели с педиатъра си.
съгласна съм !
Виж целия пост
# 8
Ако бебчето ти е по-пълничко, явно се изморява по-бързичко. Все пак консултацията със специалист е за препоръчване  Peace.
Виж целия пост
# 9
Мисля, че е нормално. Но за всеки случай звънни на доки, за твое лично успокоение...  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия