стерилизатор НУК как се ползва?

  • 2 574
  • 5
Здравейте мами,много ви моля да ми помогнете- купих си стерилизатор нук на пара електрически от продавалника,но не ми обясниха как да го ползвам, ще съм ви много благодарна ако ми обясните колко вода се слага и въобше всички подробности....благодаря.
Виж целия пост
# 1
Ами много просто. НареждаШ бибероните и ШиШетата с дъното нагоре, иzсипваШ количеството вода, което е окаzано на опаковката на самия стерилиzатор (на моя мисля че беШе 90 мл.), натискаШ копчето и когато е готово, то само си се иzключва.
Водата я слагаШ като повдигнеШ цялата пласмасова коШница, там, където е нагревателя.
Дано си ме раzбрала.
А и можеШ да пратиШ бележка или имейл на таzи, която ти е продала стерилиzатора.
Виж целия пост
# 2
blagodarja ti , pra6tah i njakolko pisma ne mi otgovarja,predi da go platja mi kaza 4e mai se slagalo 15 ml.voda no ne be6e sigurna... blagodarja ti vse pak...
Виж целия пост
# 3


Електрически парен стелиризатор на NUK, побира 6 шишета и всичките им аксесоари. Консумира само 90 мл. вода работи около 10-15 минути, самоизключва се.

Това за 15-те милилитра вода е смешно. Това е една малка глътка вода - няколко капки, образно казано.
Виж целия пост
# 4
blagodarja i na teb,mila    da ,to4no takuv e moja za 6 6i6eta.... moje da ti e sme6no no tja taka mi kaza. mnogo mnogo ti blagodarja.
Виж целия пост
# 5
Моля! Със здраве да си го ползвате! Добър избор си направила, аз съм голям фен на НУК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия