Теория на кръвните групи!

  • 802
  • 8
Прочетете текстовете за вашата кръвна група и кажете дали с половинката ви сте се уцелили според написаното за привличането между отделните групи!  Laughing

http://www.brains.hit.bg/13.htm
Виж целия пост
# 1
Нищо общо няма нито със мен, нито със съпруга ми!
Ех, хора, хора....
Виж целия пост
# 2
Сега ще видя..Аз съм А(-), а мъжа ми е В (+)
Виж целия пост
# 3
Излезе, че съм уцелила мъж  Crazy
Виж целия пост
# 4
За мен - горе - долу, но за мъжа ми - още от първия ред няма нищо вярно!
Виж целия пост
# 5
Сега ще видя..Аз съм А(-), а мъжа ми е В (+)
Не, не е вярно. МОже да има това, онова, но определено е налучкано- не са много сигурни в себе си,лошо се мотивират,егоисти в семействата,не обичат животните,вулгарни

от този цитат, само това, че не съм сигурна в себе си и, че съм вулгарна е вярно.

Пише, че изневеряват на половинките си, на всичкото отгоре често. Ми ще ме прощават, ама не е вярно!   Naughty  Stop

За мъжа ми, изобщо не си правих труда да прочета  Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Излезе, че съм уцелила мъж  Crazy

А на моят мъж - че е случил с жена. Иначе той не е мой тип Laughing
Виж целия пост
# 7
По принцип не вярвам на такива писания,но има много неща който са верни  Rolling Eyes Аз съм А+ и изброените качества,ми пасват точно  Mr. Green
положителни-подредени,добри членове на колектив,уважават законите,добри служители,работливи,старателни,умерени,резервирани,отдават значение на дрехите,пресмятат всичко,организатори,с чувство за справедливост,обикновено имат право,перфекционисти,спокойни,привързващи се ,чувствителни,методични,грижовни,точни,можеш да им се довериш,верни на приятелството,патриоти,носталгични,добри готвачи,учтиви,добри бащи на семейства,
Виж целия пост
# 8
Това е по-зле и от зодиите. Да разделят всички хора по света на 4 групи и да описват някакви характери, все едно има само 4 вида характери  ooooh! Безумно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия