Клиника “Свети Лазар” в София и нормално раждане?

  • 854
  • 4
Здравейте,

Вярно ли е, че в Свети Лазар всички раждания ги докарват до секцио?

Много негативни мнения има за тази клиника въпреки, че е изглежда спокойна, чиста и цивилизована.
Черният списък започва с нея, но я има и в белия..

Затова моля мами, които са раждали там да споделят:
1.   Нормално или секцио са родили
2.   При кой доктор
3.   Доволни ли са

Има ли някой раждал при доктор Ивет Райчева? По принцип тя работи и в майчин дом.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Моя приятелка роди там и много искаше да роди нормално. Нямаше никакви противопоказания, беше говорила че иска да ражда нормално, но въпреки всичко в последния момент и направиха секцио. Вторият път вече не ражда там, беше разочарована.
Виж целия пост
# 2
Ето от това много се страхувам..  Close
Виж целия пост
# 3
Бягай далече от тази клиника. Не разчитай само на късмета си.

Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз съм раждала там и съм много доволна. Родих секцио по медицински причини, а не защото някой беше решил така. Един час след мен една мацка роди нормално, мъчеше се още и като отидох. Имам много други познати раждали там и нормално и с операция всички са наравно доволни. Последните 2 мои приятелки раждаха при докторката за която питаш- Райчева, и двете са много доволни. И двете обаче са с операция, едната е с миомен възел, а на другата бебчо се роди в 8 месец.
 Дразна се от коментари "бягай от там и т.н.." и повечето са от жени, които само чули, прочели нещо, а не говорят от собсвен опит. Колко случай има и в други болници, ама.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия