Комплекс Гранд Хотел Варна - 2007 някой може ли да сподели?

  • 2 051
  • 19
Момичета не успях да намеря отзиви от тази година за Комплекс Гранд Хотел Варна, някой ходил ли е през тази година, кой от хотелите препоръчвате (за дете на година и половина), как е AI, къде какво е включено, с естествения плаж какво е положението?
Планувам да сме там от 24-ти август.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
И мен ме интересува този комплекс Simple Smile За сега сме се спрели на хотел "Долфин", но ще се радвам да получа повече информация по въпроса. Пък може да си сформираме мини мартенска среща Wink
Виж целия пост
# 2
Ние имахме уж резервация за Рубин ама не ни огря(миналата година бяхме там).Преместиха ни в Гранд хотел Варна и май стана по-добре.Инклузива беше що годе добър,включва храна и напитки до 23ч вечерта,басейни включително и закрит минерален,фитнес,детски клуб.На плажа има чадъри с шезлонги,безплатни,но не е впечатляващ.
Виж целия пост
# 3
.На плажа има чадъри с шезлонги,безплатни,но не е впечатляващ.

Наистина ли? Ние бяхме през 2005г. в Долфин и нямаше тази екстра. А сега викаш, ти се полагат към инклузива, тъй ли?  Thinking
Виж целия пост
# 4
.На плажа има чадъри с шезлонги,безплатни,но не е впечатляващ.

Наистина ли? Ние бяхме през 2005г. в Долфин и нямаше тази екстра. А сега викаш, ти се полагат към инклузива, тъй ли?  Thinking

Може и само за гранда да са били,хич не съм питала дали може и от другите хотели.
Виж целия пост
# 5
.На плажа има чадъри с шезлонги,безплатни,но не е впечатляващ.
Наистина ли? Ние бяхме през 2005г. в Долфин и нямаше тази екстра. А сега викаш, ти се полагат към инклузива, тъй ли?  Thinking
Може и само за гранда да са били,хич не съм питала дали може и от другите хотели.

Едва ли... Нали се водят един курорт - Сейнт Елиас.
Виж целия пост
# 6
Събота заминаваме на Гранда за една седмица.И миналата год. бяхме там.Незнам какво му е лошото на басейна след като отстрани има страхотни шатри и водата  е морска.Сега с приятна изненада видях,че има детска градина и с паяци за най-малките като нас.Сигурна съм,че ще ми хареса.Не сме АИ,защото не искаме да се обвързваме с часове и т.н.
Била съм и в Делфин също мин.год. ама изобщо не ми хареса.
Виж целия пост
# 7
Моите впечатления са напълно пресни - снощи се върнахме от комплекс Гранд Хотел Варна. Бяхме 7 дни в Долфин Марина и си отпочинахме истински /нещо, което ми липсваше от години/. Тишина, спокойствие, чистота и прилично обслужване. Храната е хубава и разнообразна. Преди мен моя колежка беше в Долфин и също се върна с прекрасни впечатления. Според нея х-л Долфин има по-добра анимация за малки деца, но пък е основно на немски. Моята дъщеря е голяма и детската анимация не ни вълнуваше, но и не забелязах кой знае каква анимация. Но пък басейна имаше две отделни секции за деца - съвсем плитък и малко по-дълбок, отстрани има детска площадка. Детски кътове има из целия комплекс на Гранда и всичко може да се ползва. Има много зеленина, дървета. Плажовете са малки не ми харесаха, но все пак ги има. Плажът, който е вляво от Долфин Марина и е близо до Долфин е доста малък. По-голям е плажът до Рубин, където има и обособен сектор с чадъри и шезлонги само за гостите на комплекс Гранд Хотел Варна и който може да се ползва. На нас ни беше толкова добре на басейна, че не ни се ходеше на естествен плаж, отидохме само вчера като за последен ден да се изкъпем в морето.
Така че горещо препоръчвам хотелите от този комплекс, всички са хубави и комплексът е идеалното място за отдих. Аз избрах Долфин Марина, защото е на първа линия и морето се виждаше от балкона ни и съм много доволна. Но бих препоръчала и Рубин, и Долфин. Рубин също е на първа линия, но е много голям и като че ли няма достатъчно места около басейна. В Гранда няма Ол Инклузив и е доста скъпичко. А цените за свободна консумация направо режат глави.
И нещо, което за мен е от особено значение - няма чалга, няма навалица. Само спокойствие.
Относно Ол инклузива в Долфин Марина - закуската е от 7.30 до 10.00 ч., обедът е от 12.00 до 14.00 ч., вечерята: 18.00-22.00 ч. Разнообразна храна, за всеки вкус. Сладолед се предлага само в часовете на хранене. В останалото време може да се хапне сандвич, палачинка или пържени картофи на бара на басейна. Двата дневни бара вътре предлагат само сладки, няма разнообразие. Напитките са както навсякъде - безалкохолни, български алкохол, бира. Кафе има всякакво - шварц на закуска, еспресо на барчетата, нес на плажа. Има автомати с вода и минерална вода.
Плажът около басейна на Гранда и Долфин е трева, при Рубин и Долфин Марина е пясък.
Стана много дълго, ако има други въпроси, готова съм да отговоря. И... завиждам на тези, на които предстои почивка. Като се върнах снощи в студена София, ми идваше отново да запердаша към морето.
Виж целия пост
# 8
Didranad, благодаря ти за изчерпателната информация.
Казваш, че в гранда няма ол инклузив  newsm78, но на нас ни предлагат и за там ...
И още един въпрос, през агенция ли направи резервацията или в самия хотел?
 
Виж целия пост
# 9
Малко по-нагоре и аз съм писала,че има инклузив в гранда,но особено очарована от храната не останах.
Виж целия пост
# 10
Бяхме в Долфин тази година, началото на юли.
Много ни хареса.
Точно както Дидранад го е описала.
С разлика, че ние задължително бяхме сутрин на плаж (този до Рубин е безплатен за гости на комплекса).
Дъщеря ми пък е малка за анимацията, но почти всяка вечер гледаше детската дискотека и участваше с поклащания.
Долфин Марина не закрива гледката на Долфин към морето, така че втората линия не му пречи Wink

Резервирахме през Sunny Tours
Виж целия пост
# 11
(този до Рубин е безплатен за гости на комплекса).

но е далеч от х-л Долфин  Confused
Добре, че на последния басейна му е с морска вода.
Замислям се, само някой да каже, ще има ли АИ в Гранд-а и след 31.08.
Виж целия пост
# 12
В момента съм в Гранда,но не сме АИ,защото не сме почитатели на тази усуга ако може така да се нарече.Хотела е приятен за по-малките дец твън има детски кът има и детски басейни,като цяло е хубаво,но единственото което ме дразни е че се е превърнал като всички останали хотели с АИ и пълно с чужденци,докато мин.год. не беше така.
Виж целия пост
# 13
Замислям се, само някой да каже, ще има ли АИ в Гранд-а и след 31.08.
Няма да има така ми казаха на мен от хотела и затова си направих резервацията от 24-ти до 31-ви, иначе планувах да сме от 27-ми.
Виж целия пост
# 14
Замислям се, само някой да каже, ще има ли АИ в Гранд-а и след 31.08.
Няма да има така ми казаха на мен от хотела и затова си направих резервацията от 24-ти до 31-ви, иначе планувах да сме от 27-ми.


еееееее, подозирах го  Close Язък, да му се не знае...
Ще мисля нов вариант, ама хич не обичам да се местя  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия