Скочев или Папазов?

  • 2 087
  • 43
Здравейте, мами!
Преди време пуснах една темичка - "Как да родя?" и от всичко прочетено и казано, а и като познавам себе си  Embarassed, съм почти сигурна, че ще родя секцио. Така ще се чувствам най спокойна (а аз съм си много голяма паника). Почти съм решила и да родя в Окръжна във Варна, но се двоумя между двама лекари - Скочев и Папазов. И за двамата съм чувала досега най-добри отзиви! Моля ви мами, които сте раждали при тях, да се изкажете, за да ми помогнете в избора!
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Джиджа,моето мнение го знаеш. smile3525
Виж целия пост
# 2
Теб те броих още като писах темата  Wink  Hug
Виж целия пост
# 3
Аз раждах при Папазов без уговорки останах много доволна от отношението му.Но Скочев все пак е завеждащ.Мисля ,че който и от двамата да избереш няма да сбъркаш.Май не помогнах много newsm78
Виж целия пост
# 4
Джиджа, понеже и аз съм паника, секциото ми се вижда много по-страшно от раждането, но в крайна сметка всеки се панира от различни неща...
По темата: знам, че моя близка ражда при Скочев и остана много доволна.
Виж целия пост
# 5
В началото бях се спряла на Скочев, точно защото е завеждащ, но после ми казаха, че не се държал много добре. А за Папазов, четох, че освен, че е добър и е много весел човек и предлазполагал родилките...

Nevada, а ти спряли ли си се на някого?
Виж целия пост
# 6
Раждах при Папазов, без уговорки, страшно съм доволна.
Но родих нормално не секцио.
Познат хирург ми каза че Скочев е най-добрия за секцио във Варна.
Викали му "Цезар" Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аве, Цезаре! newsm53
Виж целия пост
# 8
И двата пъти раждах при д-р Скочев. Първият път нормално (т.е. вагинално), вторият път - с планово секцио по медицински показания. И двата пъти останах много доволна!!!!
Успех и леко раждане!!!!
Виж целия пост
# 9
Аз раждах там при д-р Димитрова много съм доволна, секцио.В стаята при мен имаше момиче което го оперира Скочев, поне външно операцията си изглеждаше добре. От мен също се интересуваше, въпреки че не съм негова пациентка. Папазов минаваше от време на време на визитация, но с неговите шеги просташки подмятания не мога да го взема на сериозно.
Виж целия пост
# 10
Аз раждах при Скочев и съм много доволна.Успех!
Виж целия пост
# 11
Имам наблюдения само за Скочев и те са - много добър човек и страхотен лекар
Леко Раждане ти желая
Виж целия пост
# 12
Скочев. Папазов е много добър лекар, но понякога със странно чувство за хумор Mr. Green Смени си заглавието, грозно изглежда Peace
Виж целия пост
# 13
Аз докато се тръшках с часове в коридора на Окръжна, Скочев мина поне 10 пъти. Един не се спря да попита как съм и защо не ми обръщат внимание. Като му се плати може да по-любезен, знам ли?!
Това, което съм написала по-горе ми е казано от друг човек. Търсих специалист за снаха ми и ми препоръчаха Скочев. Иначе, аз не го харесах.
Виж целия пост
# 14
Раждах при Скочев секцио.Най добрия.Изобщо не му мисли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия