ПАНИКА... спира ми кърмата!

  • 625
  • 6
Спира ми кърмата. Прекален стрес или що??? И какво да правя?
Виж целия пост
# 1
МОф, как преценяваш, че ти спира кърмата? Само цедиш, или и суче Неа?
Виж целия пост
# 2
Boo, от лявата гърда и да суче (през силиконовото зърно, естествено) и да не суче нищо не излиза, а от лявата с помпене едва едва най-много 80 мл. да изкарам.

Сега ми е и малко стреснатода не е от това?
Виж целия пост
# 3
Мамо Фин и при мен се беше получило така на скоро. Изживях силен стрес и имах лични проблеми. Но кърмата ми се възстанови след 2 дни. Пиех двойно повече течности от обичайното количество, което изпивам, лактогенен чай, бирена мая и бебчо хапваше по-честичко. Много ми помогнаха и майчетата от клуба тук.  Желая ти успех и дано и при теб нещата се оправят както при мен стана.
Виж целия пост
# 4
Аз не че съм капацитет, но мисля, че 80 мл са достатъчно за едно хранене на 3-седмично бебе, а и при сукане обикновено излиза повече, отколкото при цедене. А бебето плаче ли след като си го накърмила? Мокри ли всеки памперс и т.н.?

Какво да правиш - повече сън, по 2.5-3 л течности на ден, ядки (лешници, бадеми, орехите ги отричат като потенциален алерген, но аз ги ям), имаше тема, че житото помага (това не съм го пробвала)... И добро самочувствие!  Grinning
Виж целия пост
# 5
Имаш ли въможност да намериш някой оправен с иглотерапията
На мен много ми помогна
И аз бях в голям стрес. С 10 сеанса се оправих
Не го давам за пръв път за съвет
Дано да има някой. На мен ми го прави акушерката.
Нищо друго не помага в такъв момент.
Виж целия пост
# 6
80 мл са си предостатъчно. При цеденето изкарваш 2/3 от това, което бебето би изсукало. Ако изцедиш 80мл., значи детето би изсукало 120мл, защото суче по-ефективно. Не се притеснавай осебено, ако сте на поискване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия