Каква лятна количка?

  • 2 600
  • 38
Здравейте мами,
ще си вземам лятна количка, но още не съм избрала определен модел, а и нямам много време да обикалям. Искам да има легнало положение, че бебка е още малка, да е лека и удобна за бутане и качване по стълби и да е около 150 лв. ? Някой, ако ползва такава да ме насочи, а също ако има и мами от Варна да кажат някой магазин с по голям избор на колички  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз взех количка Чиполино Спортива и съм много доволна , лека маневрена и има легнало положение .Взех я от Арлекино 149 лв.
Виж целия пост
# 2
 Simple Smile и на мен ми харесва, но една приятелка има и каза че няма пълно седнало положение, а някои казват че триколките не били стъбилни?!? и за това се чудя, иначе и на мен ми харесва много  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Защо не погледнеш обявите в Продавалника, за тези пари можеш да си намериш дори нещо марково (аз си купих Чико - НАЙ - СПОЛУЧЛИВАТА ми покупка...), а това определено ще е СДЕЛКА. Повечето летни колички, са адски чупливи и несполучливи, коя ли не мама ми се оплаква, не го говоря наизуст, а и никак не са леки...  Crazy
Виж целия пост
# 4
Здрасти!

Аз си взех Чиполино Каролина. Има легнало и седнало положение, много е маневрена и е само 7 кг (на това държах особено, да е лека) и не е триколка, че лично съм виждала как бебе се обръща с такава. Моята дъщеря е на 1 месец, така че е подходяща дори да новородени. Струва 109 лв. Можеш да погледнеш в Образцов дом или Биберон. Има голяма разнообразие и не са набутани количките, така че можеш да ги разгледаш спокойно. Успех!  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз също съм с Чиполино Кролина-модел 2007, че има разлики с предишния. При моята експлоатация на количката мога да кажа, че е доста издържлива, а мама Ана ти е казала, че е много лека. Ние нямаме асансьор и можеш да си представиш. Сега я качвам заедно с бебето -а той вече е почти 10 кила. Има голям кош за багаж за лятна количка- стабилна е, с колан с 5 точково закопчаване, има легнало положение много удобни таблички за майката и бебето и не на  последно място е сравнително евтина. Колебаех се м/у нея и триколката на чиполино, но от самия магазин ми казаха, че триколката е нестабилна. Взех я от Хиполенд за 118 лв.
Виж целия пост
# 6
И двете ми колички бяха на Чиполино.Много съм доволна,за това ти препоръчвам тази марка Peace
Виж целия пост
# 7
Още един глас за Чиполино Каролина.Имаме я вече година и половина без да е спирана въобще/и зимата бяхме само с нея/.
Виж целия пост
# 8
Аз преди месец взех лятна количка "Мони" , лека, маневрена, с амортисьори, голям кош, чанта и покривало за краката, става от легнало в 4 позиции до седнало. Всичко това за 107лв. Много, много съм доволна!
Виж целия пост
# 9
Тук ще намериш твоя отговор-http://www.bg-mamma.com/index.php?board=24.0
Моето лично мнение е,че до тази сума няма добра количка Peace
Виж целия пост
# 10
Ето тази количка за тази цена мисля, че е добра.

Погледни и в продавалника - там излизат хубави колички на прилични цени.

Виж целия пост
# 11
Здравейте.
Преди около месец купихме лятна количка Хаук-немско производство(99лв) и съм много доволна.
Лека е,лесно се сгъва за разлика от комбинираната   Bertoni която имаме.
Виж целия пост
# 12
Ето тази количка за тази цена мисля, че е добра.

Погледни и в продавалника - там излизат хубави колички на прилични цени.



Определено тази е много добра  Peace Няма напълно легнало положение, но то и не ти трябва. Ляга достатъчно, за да cпи бебето спокойно. Много по-добре е отколкото да си вземеш някакво Чиполино или Бертони  Peace Има голями колела, които са супер проходими. Аз основно заради това си я взех  Grinning
Виж целия пост
# 13
Абсолютно това е по-добрият избор Peace
Виж целия пост
# 14
Здрасти!

Аз си взех Чиполино Каролина. Има легнало и седнало положение, много е маневрена и е само 7 кг (на това държах особено, да е лека) и не е триколка, че лично съм виждала как бебе се обръща с такава. Моята дъщеря е на 1 месец, така че е подходяща дори да новородени. Струва 109 лв. Можеш да погледнеш в Образцов дом или Биберон. Има голяма разнообразие и не са набутани количките, така че можеш да ги разгледаш спокойно. Успех!  Peace
"само 7"  Shocked Това не е най-леката лятна количка Rolling Eyes
Към авторката:по-добре дай още някой лев и си купи например Джордани,има за по 150лв.,ако се не лъжа,отколкото Чиполино или Бертони  Peace Да не говорим,че е най-добре да провериш за нещо втора ръка,понякога има страхотни оферти   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия