Пумпелина

  • 7 989
  • 7
Някой водил ли е децата си в Монтесори-център Пумпелина? Ако имате впечатления, моля споделете.
Виж целия пост
# 1
Аз водя моето и съм много доволна. Водила съм го само 2 пъти в група, доскоро нямаше сутрешна група и го водих индивидуално. Учат разни практични неща - да гребат с лъжица, да пресипват чрез фуния /това ги концентрира/ и други специфични игри. В група е по интересно и полезно, че моето не ходи на градина. Ако нещо по конкретно те интересува питай.
Виж целия пост
# 2
И ние ходим ,когато имаме възможност.Синът ни  обожава каките и учителката му. Доволна съм и то много    Peace Какво конкретно те интересува?
Виж целия пост
# 3
Я дайте повече подробности - къде е, от колко са заниманията, сами ли са децата или с придружител, цени?
Виж целия пост
# 4
mkp ето линк да разгледаш: http://www.pumpelina.eu/

А към мамите, които водят децата си исках да питам доволни ли сте, има ли резултат и интересно ли им е на децата?
Виж целия пост
# 5
На сайта сте видели инфо. Цените са 11,25 за 1 час. По принцип групата е от 2 часа, но моето дете издържа 1 час. Първо бях разбрала, че майка не може да присъства, сега на сутрешната група някои деца сме с майки. Не е задължително майката да е с детето. Намира се в Гео Милев.
Видях, че на сайта има магазин с играчките, дават им такива играчки, съобразени с възрастта. Интересен е подхода - играчките стоят на едно място, детето се вика и му се дава игра, то отива на масата, завършва играта и я носи на обратно на място. За мен тази последователност е много важна. Разбира се, някой малки деца не са научени на ред и в началото моето искаше да си прави каквото реши, но сега се справя. За мен това е цено - развива си уменията и е в среда с правила. Мисля, че е добре да ходи редовно, поне 1 път седмично, защото първите няколко пъти опознава обстановката, а и това са умения които трябва да се затвърждават и развиват.
Виж целия пост
# 6
 Димана и Момчил са целодневно там, почти цяло лято, всеки ден се занимават с различни игри и задачи, за мен това беше перфектното решение. Имам пълно доверие на персонала и спокойно ги оставям, защото знам, че са при хора със сходно на моето мислене. Дори не споменавам факта, че те там си се чувстват като вкъщи и се е заформила страхотна банда от дечурлига.
  Пумпелина я препоръчвам с две ръце и два крака и съм крайно пристрастна по въпроса  Laughing
Виж целия пост
# 7
специалистите там са добри. Аз съм доволна също. Пък играчките са толкова хубави и интересни, на мен ми се иска да играя като ги разглеждам само. Намира се в парка на Гео Милев, зад църквата, която е срещу зала Фестивална и стадион Академик, на голямото кръгче. Стига се с автобус 72, напр.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия